Вимоги до макетів

Увага!

Макети, які не відповідають вимогам, до друку не приймаються. Доопрацювання та виправлення платні - від 100 грн.

Растрові зображення

 1. ЦветКолір в системі CMYK.
 2. РазрешениеДозвіл до 300 точок на дюйм.
 3. ФорматФормат файлів TIFF.
 4. КомпрессияКомпресія тільки LZV або без компресії.
 5. РазмерРозмір макета 1:1.
 6. ЧерныйЧорний колір композитний 60/60/60/100.
 7. ВылетыБез вильотів під обріз.
 8. ПоляПоля не менше 10 см.
 9. НазванияНазви файлів латинськими символами.

Векторні зображення

 1. ЦветКолір в системі CMYK
 2. ОбластьРозмір області друку повинен бути рівний формату (стежимо за білими полями по краях).
 3. ФорматФормат файлів EPS.
 4. РазмерРозмір макета 1: 1 або 1:10.
 5. ЧерныйЧорний колір композитний 60/60/60/100.
 6. ПоляПоля не менше 10 cм.
 7. ВылетыБез вилетів під обріз.
 8. ЛинкБез прилінкованних об'єктів.
 9. ШрифтыВсі шрифти в кривих.
 10. НазванияНазви файлів латинськими символами.
Не приймаються файли в шарах, з масками, альфа-каналами, з шрифтами. Неприпустимі формати: doc, ppt, xls, cad.

Технічні вимоги до макетів широкоформатного друку

Вимоги до реклами: підготовка файлів і дозвіл для широкоформатного друку

вимоги до рекламиПри замовленні виготовлення якісної друкованої продукції великого формату для ефективного результату необхідно, перш за все, відповідально вивчити вимоги до реклами, макетів для друку. Ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців або підготувати макет самостійно. Дотримання вимог, викладених нижче, прискорить виконання робіт та виступає гарантом того, що рекламна продукція буде такою, як ви очікуєте. Адже якісна реклама – запорука успуху!

Зверніть увагу, що вимоги до реклами для растрових і векторних зображень відрізняються. Важливо враховувати, що не приймаються зразки: з шарами; масками; альфа-каналами; шрифтами, а також файли неприпустимих форматів: doc, ppt, xls, cad.

Ми рекомендуємо перед тим як надсилати замовлення, уважно перевірити вміст зображення в Photoshop, в векторних програмах уникайте великого масштабування використаних картинок, так як це погано вплине на якість кінцевого продукту.

При оформленні послуги пам’ятайте, що вимоги до реклами, особливо великого формату визначають якість готової продукції. Також слід враховувати особливості матеріалу, на який буде наноситися зображення. Тоді рекламна продукція буде якісною і кампанія принесе бажаний результат.

Якісна реклама та рекламна продукція = дотримання вимог для реклами

рекламна продукціяРозуміючи завантаженість, стислі терміни виробництва, щільний графік наших клієнтів, ми готові взяти на себе максимум роботи необхідної для створення якісної рекламної продукції. Гарантуємо дотримання термінів виготовлення, контроль всіх проміжних етапів: дизайн, виробництво рекламної продукції, доставка, монтаж конструкцій.

При точному формулюванні задачі, докладному технічному завданні з боку замовника, наші фахівці врахують усі тонкощі виробництва і вимоги до реклами. Дотримання замовником усіх стандартів, включаючи вимоги до реклами, представлені компанією АМС Принт, допоможе втілити в реальність найсміливіші ідеї і задумки. Кожен етап виробництва узгоджується з клієнтами, а результат виправдає всі ваші очікування.

Більше 10 років рекламна продукція AMS Print високо оцінена як киянами, так і жителями інших регіонів. Оформити замовлення можна, залишивши онлайн-заявку або зателефонувавши за вказаними номерами в Контактах. Приклади наших робіт можна подивитися в розділі портфоліо. Замовляйте повний спектр послуг, економте час і сили. Звертайтеся до нас і якісна реклама принесе бажані результати.

Серед наших клієнтів