Вимоги до макетів

Увага!

Макети, які не відповідають вимогам, до друку не приймаються. Доопрацювання та виправлення платні - від 100 грн.

Растрові зображення

 1. ЦветКолір в системі CMYK.
 2. РазрешениеДозвіл до 300 точок на дюйм.
 3. ФорматФормат файлів TIFF.
 4. КомпрессияКомпресія тільки LZV або без компресії.
 5. РазмерРозмір макета 1:1.
 6. ЧерныйЧорний колір композитний 60/60/60/100.
 7. ВылетыБез вильотів під обріз.
 8. ПоляПоля не менше 10 см.
 9. НазванияНазви файлів латинськими символами.

Векторні зображення

 1. ЦветКолір в системі CMYK
 2. ОбластьРозмір області друку повинен бути рівний формату (стежимо за білими полями по краях).
 3. ФорматФормат файлів EPS, PDF.
 4. РазмерРозмір макета 1: 1 або 1:10.
 5. ЧерныйЧорний колір композитний 60/60/60/100.
 6. ПоляПоля не менше 10 cм.
 7. ВылетыБез вилетів під обріз.
 8. ЛинкБез прилінкованних об'єктів.
 9. ШрифтыВсі шрифти в кривих.
 10. НазванияНазви файлів латинськими символами.
Не приймаються файли в шарах, з масками, альфа-каналами, з шрифтами. Неприпустимі формати: doc, ppt, xls, cad.

Вимоги до макетів широкоформатного друку

Підготовка файлів і дозвіл для широкоформатного друку

вимоги до рекламиПри замовленні виготовлення друкованої продукції великого формату для ефективного результату необхідно, перш за все, відповідально вивчити вимоги до макетів для друку. Ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців або підготувати самі. Вимоги до макетів для друку, що викладені нижче, прискорять виконання роботи. Слід звернути увагу на відмінність у вимогах до растрових і векторних зображень. Важливо враховувати, що не приймаються зразки: з шарами; з масками; альфа-каналами; з шрифтами, а також файли неприпустимих форматів: doc, ppt, xls, cad.

Ми рекомендуємо перед наданням замовлення уважно перевірити вміст зображення в Photoshop, в векторних програмах уникайте великого масштабу використаних картинок, так як це не кращим чином вплине на якість кінцевого продукту.

При оформленні послуги пам’ятайте, що дозвіл для широкоформатного друку великого формату вашого макета впливає на кінцевий результат. Також слід враховувати матеріали, на яких наноситься зображення при підборі необхідного дозволу.

Вимоги до макетів для друку – гарантія успішної роботи

рекламна продукціяРозуміючи завантаженість, стислі терміни виробництва, щільний трудової графік звертаються клієнтів, ми готові покласти на себе максимум роботи необхідної для якісного кінцевого рекламного продукту. Гарантуємо дотримання термінів виготовлення, контроль всіх проміжних ступенів: дизайн, виробництво рекламної продукції, доставка, монтаж конструкцій. При точному викладі завдання, докладному технічному завданні з боку замовника, наші фахівці врахують всі тонкощі, нюанси. Дотримуючись всіх стандартів, включаючивимоги до макетів широкоформатного друку, представлені компанією АМС Принт, допоможе втілити в реальність найсміливіші ідеї і задумки. Кожен етап виробництва узгоджується з клієнтами, а результат виправдає всі ваші очікування.

Більше 10 років послугами компанії AMS Print успішно користуються як кияни, так і жителі інших регіонів. Оформити всі ви можете, залишивши онлайн-заявку або зателефонувати за вказаними номерами в Контактах. Ми здійснюємо доставку по всій території України. Приклади наших робіт можна подивитися в розділі портфоліо. Замовляйте повний спектр послуг, економте час і сили. Звертайтеся до нас і отримуйте результативну рекламу за розумні гроші.

Серед наших клієнтів