Студія друку, рекламна компанія «АМС Принт» – рекламні послуги високої якості

Розробка реклами – студія друку AMS Print

АМС Принтрекламно-виробнича компанія, яка вже 10 років надає послуги широкоформатного друку, виготовляє рекламу і оформляє точки продажів в столиці Київ та інших містах України. Студія друку працює на японському і американському устаткуванні, яке регулярно обслуговується в офіційного дистриб’ютора. Тому ми гарантуємо високу якість розробки реклами та друку готової продукції.

Рекламна фірма надає високоякісні послуги друку і розміщення реклами, адже студія друку АМС Принт забезпечує контроль якості на всіх етапах виробництва. Партнери компанії знають, що кожне завдання ретельно перевіряється, і конструкція буде готова в обумовлені терміни. Саме таке уважне ставлення до кожного замовлення дозволило нам забезпечити високий рівень обслуговування.

Рекламна фірма AMS Print: всі послуги в одному місці

Комплексна розробка реклами економить час і гроші замовників, неважливо маленька це фірма чи велика корпорація, якій необхідна масштабна рекламна компанія. В своїй роботі студія друку використовує модель “5 ступенів: від ідеї до працюючої рекламної продукції”, яка складається з наступних показників (ступенів):

рекламна агенція Дизайн

Креативність і зрозумілість – основні показники, яким має відповідати реклама. Тому дизайнери агенції індивідуально підходять до кожного замовлення, враховуючи всі побажання клієнта. Розроблений макет обов’язково узгоджується і при необхідності в нього можна вносити правки.

Услуги широкоформатной печати Друк

Послуги друку високої якості – головний принцип роботи рекламної фірми. Для цього ми застосовуємо сучасне обладнання та стійкі безпечні фарби. Гарантуємо довговічність зовнішньої реклами, коректне відображення кольорів і чітку передачу деталей в інтер’єрному друці.

Рекламно производственная фирма Виробництво конструкцій

Дизайнери студії друку розробляють неповторні макети, наші спеціалісти виконують технічні розрахунки, підбирають відповідні матеріали, виготовляють унікальні елементи. У портфоліо агенції ви можете розглянути приклади різноманітних складних і водночас креативно реалізованих проектів.

Рекламно производственная компания Киев Доставка

Оперативно доставляємо замовлення по Києву. При замовлені на суму понад 1000 грн – доставка безкоштовна. Для клієнтів з інших міст обумовлюються індивідуальні умови.

услуги широкоформатной печати Киев Монтаж

Власні монтажні бригади агенції виконують роботи будь-якої складності. Монтуємо рекламу з дотриманням стандартів, вимог держструктур, а також гарантуємо надійність кріплення, стійкість реклами до впливу погодних факторів.

Рекламна компанія та студія друку AMS Print: переваги агенції

Рекламна агенція АМС Принт пропонує своїм клієнтам:

  • уважне ставлення до ідей, побажань;
  • вигідний варіант рекламних послуг;
  • оптимальні терміни виконання замовлення;
  • відмінну якість продукції;
  • професійне, приємне обслуговування.

Високоякісні рекламні послуги – Київ знає агенцію, на яку можна покластися

Мрієте отримати блискавичний відгук від цільової аудиторії? Серйозно ставтеся до свого іміджу і цінуєте кожну вкладену гривню? Тоді вас чекає наша рекламна агенція – Київ, вул. Пухівська, 2а! Студія друку AMS Print ретельно дотримується всіх стандартів і відповідально ставиться до кожного етапу виробництва, тому результат маркетингової кампанії завжди перевершує очікування!

Розробка реклами, рекламні послуги – Київ обирає рекламну агенцію АМС Принт!

Серед наших клієнтів