Рекламно-виробнича компанія «АМС Принт»

Послуги широкоформатного друку – Київ довіряє AMS Print

АМС Принт – рекламно-виробнича фірма, яка вже 10 років надає послуги широкоформатного друку, виготовляє рекламу і оформляє точки продажів. Ми працюємо на японському і американському устаткуванні, яке регулярно обслуговується в офіційного дистриб’ютора. Відомі клієнти з числа великих постачальників друкують у нас зразки своєї продукції, підтверджуючи високу якість широкоформатного друку.

Рекламно-виробнича компанія надає високоякісні послуги широкоформатного друку. Київ АМС Принт – контроль якості на всіх етапах друку та виготовлення реклами. Партнери компанії знають, що кожне завдання ретельно перевіряється, терміни і технічні вимоги строго дотримуються, що забезпечує високий рівень обслуговування.

Рекламно-виробнича компанія AMS Print: всі послуги в одному місці

Комплексне вирішення завдань економить час і гроші замовників. Тому в своїй роботі ми використовуємо модель “5 ступенів: від ідеї до працюючої рекламної продукції”, яка складається з наступних показників (ступенів):

Рекламно-производственная компания Дизайн

Креативність і зрозумілість залучають і запам’ятовуються, тому дизайнери індивідуально підходять до кожного замовлення, враховуючи всі ваші побажання. Розроблений макет узгоджується і при необхідності в нього можна вносити правки.

Услуги широкоформатной печати Друк

Послуги широкоформатного друку високої якості – наш головний принцип, в основі якого сучасне обладнання, стійкі безпечні фарби, кваліфікований персонал. Друкуємо на папері, полотні, плівці, сітці, вінілі, пластику. Гарантуємо довговічність зовнішньої реклами, коректне відображення кольорів і чітку передачу деталей в інтер’єрної друку.

Рекламно производственная фирма Виробництво конструкцій

Розробляємо неповторні макети, виконуємо технічні розрахунки, підбираємо відповідні матеріали, виготовляємо унікальні елементи. У нашому портфоліо ви можете розглянути приклади багатьох складних і одночасно креативних реалізованих проектів.

Рекламно производственная компания Киев Доставка

Оперативно доставляємо замовлення по Києву самостійно і з залученням кур’єрських служб, безкоштовно, якщо замовляєте на суму понад 1000 грн. Для клієнтів з інших міст обумовлюються індивідуальні умови.

услуги широкоформатной печати Киев Монтаж

Власні монтажні бригади виконують роботи будь-якої складності. Монтуємо рекламу з дотриманням стандартів, вимог гос.структур, а також гарантуємо надійність кріплення, стійкість до впливу погодних факторів.

Рекламно-виробнича фірма AMS Print: наші переваги

Вибираючи АМС Принт, клієнти отримують:

  • спілкування на одній мові з питання;
  • уважне ставлення до ідей, побажань;
  • вигідний варіант рішення;
  • адекватні терміни виконання замовлення;
  • відмінну якість продукції;
  • професійне, приємне обслуговування.

Рекламно-виробнича компанія: Київ знає, на кого можна покластися

Мрієте отримати блискавичний відгук від цільової аудиторії? Серйозно ставтеся до свого іміджу і цінуєте кожну вкладену гривню? Чи не бажаєте витрачати час даремно? Тоді вас чекає наша рекламно – виробнича компанія: Київ, вул. Пухівська, 2а! AMS Print ретельно дотримується всіх стандарти і відповідально ставиться до кожного етапу, тому результат рекламної кампанії завжди перевершує очікування!

Серед наших клієнтів