Виготовлення Прес Волла

Швидкий і якісний друк
Press Wall за розумною ціною в Києві
Велике / складне чи нестандартне замовлення? Отримати розрахунок вартості
Ціна

При замовленні на суму менше від 1000 грн:

При замовленні на суму більше від 1000 грн:

розрахунок грн

розрахунок грн

Доставка
Києвом: Стандартна
Термінова
Україною: Вартість згідно з тарифами вибраної кур'єрської служби + 30 грн

100 грн/замовлення

200 грн/замовлення

30 грн/замовлення

Терміни

Стандартні

Термінові

Наст. день

Від 2-х годин

Макети

Розроблення/доопрацювання дизайну
До друку приймаються макети, які відповідають нашим вимогам

200 грн/шт

Бренд волл – виготовлення практичних рішень

Press Wall – виготовлення реклами для брендингу

press wall изготовлениеДля рекламодавців, які тільки починають вести власний бізнес важливо знати про таке поширене вигляді інформаційних стендів, як пресс волл, виготовлення пресс волл розширює можливості будь-якого бізнесу в області реклами. Цей процес досить трудомісткий, і багато в чому залежить від досвіду виробника. По суті – це легка конструкція, каркас якого виконаний зі сталі або алюмінію, до якого згодом кріпиться полотно з принтом. Основою для принта можуть служити: тканинне полотно, папір, банерна тканина. Щоб зображення було рівним, без складок і стійке до зовнішніх впливів, його кріплять до каркаса спеціальними міцними зажимами. Тип кріплення залежить від розміру принта і конструкції. Після закінчення івенту банерну тканину можна згорнути в рулон і легко транспортувати. Сам каркас також демонтується і укладається в спеціальний кейс.

Виготовлення пресс волла – можливість заявити про себе

Заходи із залученням великої кількості відвідувачів і широкої медіа-підтримкою є найбільш поширеним місцем застосування бренд Волл , виготовлення таких конструкцій може носити індивідуальний характер, або за стандартними параметрами. Мобільний інформаційний стенд, на тлі якого відбуваються активні заходи, покликаний збільшити впізнаваність логотипу, торговельної марки, події.

выставочные стенды КиевПрес-конференції, урочистості, презентації, фотосесії та конференції також не обходяться без прес Волл, виготовлення вигідно з наступних причин:

  • низька вартість;
  • широке охоплення аудиторії;
  • мобільність, компактність;
  • простота збірки;
  • можливість багаторазового використання;
  • довговічність.

Замовити бренд волл буде також вигідно для торгових центрів, де необхідно направляти потоки покупців, покращуючи навігацію, або закрити рекламним повідомленням порожні приміщення або стіни, так як це також є рекламною площею. Кінотеатри, афіші, туристичні компанії замовляють Press Wall, виготовлення його служить для передачі яскравих фарб сучасних фільмів і краси природи, місць для подорожей. Рітейл бізнес і послуги, по достоїнству оцінили бренд Волл в якості основного носія своєї реклами. Вони володіють рівною поверхнею, без відблисків, що робить їх ідеальним матеріалом для інформування своїх клієнтів.

Замовити бренд Волл в AMS Print

Компанія АМС Принт вже більше 10 років на ринку рекламних послуг в г. Киев. При оформленні замовлення, фахівцями враховуються розмір приміщення для якого проводиться стенд, форма конструкції, рекламний бюджет замовника, індивідуальні вимоги клієнта. Основа для нанесення зображення вибирається з урахуванням місця експлуатації і зовнішніх чинників. Дизайнер допоможе з оформленням, а доставка і монтаж може здійснюватися нашими фахівцями в межах міста Київ. По Україні товар доставляється кур’єрською службою. Розрахунок вартості проводиться або менеджером по телефону, або можна скористатися спеціальною формою на сайті. Наша адреса: м Київ, вул. Пухівська 2а. Телефонуйте!

Серед наших клієнтів

Заказать печать Press Wall