Виготовлення Пресс Вола

Швидкий і якісний друк
Press Wall за розумною ціною в Києві
Ціна

При замовленні на суму менше від 1000 грн:

При замовленні на суму більше від 1000 грн:

розрахунок грн

розрахунок грн

Терміни

Стандартні

Термінові

Наст. день

Від 2-х годин

Макети

Розроблення/доопрацювання дизайну
До друку приймаються макети, які відповідають нашим вимогам

200 грн/шт

Пресс вол – реклама для популяризації бізнесу

Фотостенд – ефективна реклама для брендингу

фотостендФоруми, івенти – найбільш популярні місця, де використовуються конструкції пресс вол. Мобільний інформаційний фотостенд, який часто слугує фоном під час проведення таких заходів, допомагає збільшити впізнаваність логотипу компанії, привертає увагу відвідувачів до ключової інформації, яку хотіли донести організатори заходу.

Прес-конференції, презентації, фотосесії та конференції також не обходяться без конструкції пресс вол.

Фотостенд має наступні переваги:

  • невисока вартість виготовлення конструкції;
  • широке охоплення аудиторії;
  • мобільність, компактність;
  • простота монтажу;
  • використання на різноманітних заходах;
  • тривалий термін служби.

Фотостенд використовують також при оформленні торгових центрів. Конструкція допомагає покупцям познайомитися з актуальними торговими пропозиціями. Представники сфери рітейлу також оцінили переваги фотостенду, використовуючи його як основний інструмент рекламної кампанії.

Пресс вол – особливості виготовлення реклами

пресс волФотостенд – переносна рекламна конструкція. Складається з каркаса, виготовленого зі сталі або алюмінію, та полотна. За основу для нанесення принта можна використовувати:

  • тканинне полотно;
  • фотопапір;
  • банерну тканину.

Полотно кріпиться до каркаса спеціальними міцними зажимами, які дозволяють основі залишатися рівною і стійкою до зовнішніх впливів. Тип кріплення залежить від розміру принта і конструкції. Після закінчення івенту полотно можна зняти з каркаса і згорнути в рулон. Сам каркас також демонтується і вкладається в спеціальний кейс.

Купити пресс вол у AMS Print – вигідне рішення для бізнесу

Компанія АМС Принт більше 10 років працює на ринку рекламних послуг. При оформленні замовлення фахівцями враховуються площа приміщення, для якого виготовляється пресс вол, форма конструкції, рекламний бюджет замовника, індивідуальні вимоги клієнта. Основа для нанесення зображення обирається з урахуванням місця експлуатації реклами. Дизайнер AMS Print допоможе з макетом, доставка і монтаж також можуть здійснюватися нашими фахівцями в межах міста Київ. По Україні товар доставляється кур’єрською службою.

Розрахунок вартості проводить менеджер АМС Принт, також ви можете скористатися спеціальною формою на сайті. Замовити фотостенд можна за адресою: м. Київ, вул. Пухівська 2а, або зателефонувавши нам за контактними телефонами, вказаними на сайті. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Серед наших клієнтів

Заказать печать Press Wall