Конструкція Пресс Вол

Швидкий і якісний друк
пресс волла за розумною ціною в Києві
Велике / складне чи нестандартне замовлення? Отримати розрахунок вартості
Ціна

При замовленні на суму менше від 1000 грн:

При замовленні на суму більше від 1000 грн:

от 700 грн/шт

от 700 грн/шт

Доставка
Києвом: Стандартна
Термінова
Україною: Вартість згідно з тарифами вибраної кур'єрської служби + 30 грн

100 грн/замовлення

200 грн/замовлення

30 грн/замовлення

Терміни

Стандартні

Термінові

Наст. день

Від 2-х годин

Макети

Розроблення/доопрацювання дизайну
До друку приймаються макети, які відповідають нашим вимогам

200 грн/шт

Конструкція для банера – ефективна реклама

Каркас для фотозони: найперше – якісні матеріали

Конструкція для банера Press Wall – це каркас, виготовлений із легких матеріалів, на який кріпиться рекламне полотно звичайного або великого формату. Її ще можна назвати мобільним стендом. Каркас для фотозони, рекламного банера виготовляють із композитних матеріалів. Елементи конструкції легко монтуються, мобільні, у зібраному вигляді не займають багато місця, легко складаються в спеціальний чохол, зручні для транспортування.

Банерна конструкція може бути як звичайного формату, так і великоформатна. Її розмір залежить від масштабів рекламної кампанії і потреб бізнесу. Виробництво такої реклами вважається бюджетним, адже конструкцію можна використовувати неодноразово під час проведення різноманітних заходів, достатньо лише змінювати рекламне полотно.

Конструкція для банера – Київ обирає мобільний Press Wall

каркас для фотозониОбираючи рекламу для популяризації бренду, послуги, товару, представники бізнесу все частіше зупиняють вибір на банерних конструкціях. Їхня основна особливість – універсальність. Така реклама може розміщуватися як всередині приміщення, так і зовні.

Широкоформатне полотно з акційною пропозицією, презентоване у вітрині супермаркету або всередині торгового центру, привертає увагу відвідувачів або перехожих. Пресс Вол конструкція з яскравим, барвистим зображенням часто використовується на автомобільних виставках, форумах, презентаціях.

Тип конструкції найчастіше обирається залежно від розмірів приміщення, в якому заплановано проведення заходу. Якщо встановити каркас для фотозони малого розміру, то реклама може легко загубитися на тлі конкурентів.

Конструкція для банера використовується на:

  • виставках;
  • конференціях;
  • урочистих заходах;
  • акціях.

Купити банерну конструкцію – найкращий вибір у AMS Print

конструкція для банера10-річний досвід виготовлення найскладніших рекламних конструкцій дозволяє рекламно-виробничій компанії АМС Принт бути серед лідерів ринку. Увага до деталей, використання високоякісних матеріалів, закордонне обладнання дають нам можливість створювати продукт високої якості. Конструкція для Пресс Вола прослужить клієнту не один рік. Спеціальні затискачі для полотна не дають йому збиратися в складки, а процес заміни реклами потребує мінімум часу.

Замовити конструкцію для банера можна, зателефонувавши нашому менеджеру за контактними телефонами, або оформивши замовлення в онлайн режимі. Доставка готового стенду здійснюється по всій Україні.

Summary
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Product Name
Конструкція Пресс Волл
Price
UAH 700
Product Availability
Available in Stock

Серед наших клієнтів

Заказать печать пресс волла