Конструкція Прес Волл

Швидкий і якісний друк
пресс волла за розумною ціною в Києві
Велике / складне чи нестандартне замовлення? Отримати розрахунок вартості
Ціна

При замовленні на суму менше від 1000 грн:

При замовленні на суму більше від 1000 грн:

от 700 грн/шт

от 700 грн/шт

Доставка
Києвом: Стандартна
Термінова
Україною: Вартість згідно з тарифами вибраної кур'єрської служби + 30 грн

100 грн/замовлення

200 грн/замовлення

30 грн/замовлення

Терміни

Стандартні

Термінові

Наст. день

Від 2-х годин

Макети

Розроблення/доопрацювання дизайну
До друку приймаються макети, які відповідають нашим вимогам

200 грн/шт

Банерна конструкція – технологічна реклама

Конструкція для Прес Волла вимагає надійні матеріали

Press Wall – конструкція представляє собою каркас з полегшених матеріалів для натягу рекламного полотна з печаткою певного розміру. Пресс волл конструкція може носити назву – мобільний стенд. Це пов’язано з тим, що інформаційні стенди виготовляються переважно з композитних матеріалів, легко монтуються, мобільні, в складеному стані не займають багато простору, зручні для зберігання, і можуть використовуватися багаторазово. Банерна конструкція , розмір якої залежить від потреби бізнесу при відносно не високу вартість виробництва, завдяки можливості універсального використання дозволяє бізнесу повертати інвестиції в рекламу багаторазово.

Банерні конструкції – Київ обирає мобільний Press Wall

баннерные конструкции КиевПри виборі майданчика для реклами, і потреби донесення рекламного повідомлення бізнес давно звернув увагу на банерні конструкції – Київ тому підтвердження. Основна особливість – широка сфера застосування, незалежно від зовнішніх факторів.

Широкоформатне полотно з акційною пропозицією, виставлене у вітрині супермаркету або всередині торгового центру привертає до себе увагу відвідувачів або перехожих. Прес Волл конструкція, на якій змонтований яскравий, барвистий принт реклами, часто застосовується на автомобільних виставках і великих презентаційних заходах. Воно обумовлено розміром приміщень для планованої експлуатації. Якщо встановити каркас малого розміру, то реклама буде не помітна на тлі конкурентів і великого простору.

Банерна конструкція застосовується на:

  • виставках;
  • заходах;
  • урочистостях;
  • конференціях;
  • акціях.

Часто інформаційні стенди купуються великими підприємствами з галузі машинобудування та автодилерами. Постійна участь у виставках дозволяє проводити запам’ятовуються презентації підвищують впізнаваність, при цьому рекламодавцеві необхідно лише міняти рекламне полотно, так як каркас – виріб багаторазового використання. У зібраному вигляді Press Wall конструкція легко поміщається в спеціальний чохол зручний для транспортування.

Конструкція Пресс волл – AMS Print на крок попереду

конструкция для пресс воллаПрактичний досвід виробництва найскладніших рекламних елементів дозволяє нашій компанії бути серед лідерів ринку. Увага до деталей, використання високоякісного алюмінію, пластику, закордонне обладнання, дає нам можливість створювати продукт високої якості, і конструкція для прес Волла служить клієнтам весь термін експлуатації. Принти розміщені на ній виглядають презентабельно і солідно. Спеціальні затискачі для полотна, перешкоджають появі складок, процес його заміни не займає багато часу.

Замовити виготовлення моделі будь-якої складності можна декількома способами. Зателефонуйте нашому менеджеру, узгодьте вимоги до макетів, терміни виготовлення, доставку, монтаж і отримаєте розрахунок вартості. На сайті доступна форма онлайн замовлення за стандартними розмірами, з можливістю додаткових послуг, яка відразу розрахує загальну вартість. Доставка готового стенду здійснюється в усі регіони України.

Банерні конструкції – Київ, вул. Пухівська, 2а. Телефонуйте вже сьогодні!

Summary
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Product Name
Конструкція Пресс Волл
Price
UAH 700
Product Availability
Available in Stock

Серед наших клієнтів

Заказать печать пресс волла