Друк Brand Wall

Швидкий і якісний друк
пресс волл за розумною ціною в Києві
Велике / складне чи нестандартне замовлення? Отримати розрахунок вартості
Ціна

При замовленні на суму менше від 1000 грн:

При замовленні на суму більше від 1000 грн:

розрахунок грн/м.кв

розрахунок грн/м.кв

Доставка
Києвом: Стандартна
Термінова
Україною: Вартість згідно з тарифами вибраної кур'єрської служби + 30 грн

100 грн/замовлення

200 грн/замовлення

30 грн/замовлення

Терміни

Стандартні

Термінові

Наст. день

Від 2-х годин

Макети

Розроблення/доопрацювання дизайну
До друку приймаються макети, які відповідають нашим вимогам

200 грн/шт

Бренд волл друк яскравих рекламних презентацій

Пресс волл – друк інформаційного полотна

бренд волл этоБренд волл (Brand Wall) це спеціально виготовлений каркас для кріплення на нього фотополотна. Основний для каркаса служать металеві трубки з хромованим покриттям. Brand Wall виготовляють з легких і міцних матеріалів, так як часто такі конструкції мають великий розмір, при цьому повинні легко монтуватися і в разі необхідності переміщатися.Друк Press Wall наноситься на баннерное полотно, папір або банерну сітку. Вибір матеріалу за замовником. Банерне полотно кріпиться до збірно-розбірний рамі пластиковими стяжками або зажимами. При перевезенні, рама легко розбирається і укладається в контейнер, а банер скручується в рулон не займаючи багато місць.

Бренд волл – Київ оцінив гідності

Бренд волл – це невід’ємний елемент сучасних масових заходів, шоу, виставок, презентацій. Прес Волл друк популярна при організації прес-конференцій та фото-сесій. Мобільний стенд часто служить фоном, на якому відбувається захід, відеозйомка, уявлення, а також на сценах і президіях. Друк прес Волла замовляють Event-агентства, які в періоди святкових заходів прикрашають їх тематичним принтом.

печать press wallНайбільш популярними є:

  • весільний brand wall;
  • brand wall на корпоратив;
  • виставковий стенд;
  • тематичне фотополотно;
  • фотозона для нагородження.

Ефективне застосування бренд волл Київ також знайшов в сфері рітейлу і ресторанного бізнесу. Надати приміщенню кафе, бару, ресторану певний стиль під тему вечірки, або розділити простір на кілька зон, при цьому не на шкоду інтер’єру допоможе правильно оформлений бренд Волл, це також можливість для торгових центрів регулювати потоки покупців. Анонс відкриттів бутиків, магазинів, розважальних зон потребує правильної подачі інформації, і створення ажіотажу. Ефективним рекламний банер буде при освітленні майбутніх подій в світі кіно або театру. Відносно невисока вартість готового бекстейджа, і можливість багаторазового використання дозволить швидко повернути інвестиції в рекламу.

Друк пресс волла в AMS Print

бренд волл КиевДрук Press Wall умовно можна поділити на внутрішнього та зовнішнього застосування . Типи матеріалів будуть використовуватися в залежності від місця, де передбачається експлуатація конструкції. Алюмінієвий каркас, наприклад, менше схильний до корозії, ніж хромовані сталеві трубки, а паперовий принт не підходить для тривалої експлуатації зовні приміщення. Розмір полотна може виготовлятися за індивідуальним замовленням або стандартний. Найбільш популярними є мобільні стенди розміром 2 * 3 метра. Індивідуальне замовлення можна оформити зателефонувавши нашому менеджеру по телефону, і погодивши вимоги до макетів, умови співпраці.

Стандартні вироби можна замовити за допомогою спеціальної форми на сайті. На допомогу клієнту доступні послуги дизайнера, який порадить як правильно все оформити. Нанесення зображення на обраний матеріал, виконується за допомогою високоточного обладнання з США і Японії, професійними фарбами. Ми виконуємо бренд Волл друк, а також готовий стенд за погодженням з клієнтом може доставлятися і монтуватися нашими фахівцями. Бренд Волл: Київ, вул. Пухівська, 2а.

Серед наших клієнтів

Заказать печать пресс волл