Друк Brand Wall

Швидкий і якісний друк
пресс волл за розумною ціною в Києві
Ціна

При замовленні на суму менше від 1000 грн:

При замовленні на суму більше від 1000 грн:

розрахунок грн/м.кв

розрахунок грн/м.кв

Терміни

Стандартні

Термінові

Наст. день

Від 2-х годин

Макети

Розроблення/доопрацювання дизайну
До друку приймаються макети, які відповідають нашим вимогам

200 грн/шт

Конструкція брендвол – яскрава реклама для презентацій

Брендвол – рекламне інформаційне полотно

брендволКонструкція брендвол (Brand Wall) – це спеціально виготовлений каркас із металевих трубок із хромованим покриттям, до якого кріпиться фотофон. Виготовляють конструкцію з легких і міцних матеріалів, адже вона повинна легко монтуватися і в разі необхідності транспортуватися. Особливо це актуально для реклами великого формату.

Друк виконується на банерному полотні, папері або банерній сітці. Полотно кріпиться до каркаса конструкції пластиковими зажимами. При транспортуванні раму можна розібрати і скласти в спеціальний контейнер, а банер скрутити в рулон.

Замовити брендвол – Київ оцінив переваги реклами

фотофонБрендвол – невід’ємний елемент сучасних масових заходів, шоу, виставок, презентацій.

Конструкція фотофон популярна також під час організації прес-конференцій, фотосесій. Мобільний стенд часто служить фоном для проведення урочистих заходів, відеозйомок.

Найчастіше замовляють:

  • весільний фотофон;
  • брендвол для проведення корпоративів;
  • виставковий стенд;
  • тематичне фотополотно;
  • фотозону для нагородження.

Фотофон широко застосовують у сфері рітейлу й ресторанного бізнесу. Брендвол допоможе оформити приміщення кафе, бару, ресторану або розділити зал на кілька тематичних зон. Крім того, конструкцію можна використовувати на відкритті нових бутиків, магазинів, розважальних центрів. Ефективним брендвол буде і для анонсування новинок світу театру, кіно.

Конструкція брендвол може експонуватися як всередині приміщення, так і зовні. Саме від цього залежить вибір матеріалів для виготовлення реклами. Алюмінієвий каркас, наприклад, менше схильний до корозії, ніж хромовані сталеві трубки, а паперовий принт не підходить для тривалої експлуатації на вулиці.

Купити фотофон – вигідна пропозиція від AMS Print

купити фотофонВідносно невисока ціна готової рекламної конструкції, можливість використовувати фотофон на різноманітних презентаціях дозволяють швидко повернути інвестиції в рекламу.

Якщо ви вирішили купити конструкцію брендвол – ціна на виготовлення фотофону найкраща від рекламно-виробничої компанії АМС Принт. Виконання індивідуального замовлення або стандартної конструкції можна замовити, зателефонувавши нашому менеджеру за телефонами, вказаними на сайті, або заповнивши спеціальну форму онлайн-замовлення. Купити фотофон можна також за адресою: Київ, вул. Пухівська, 2а. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Серед наших клієнтів

Заказать печать пресс волл