Пресс Волл

Мобільні інформаційні стенди

Виробляємо конструкції будь-якого розміру

Друк

Виготовлення

Монтаж

Доставка

ВхШ

2х1,5 метра

Купити прессвол
Конструкція
Дизайн
Друк
Монтаж і доставка
Всього:

1450 грн

ВхШ

2х2 метра

Купити прессвол
Конструкція
Дизайн
Друк
Монтаж і доставка
Всього:

1650 грн

ВхШ

2х2,5 метра

Купити прессвол
Конструкція
Дизайн
Друк
Монтаж і доставка
Всього:

1850 грн

ВхШ

2х3 метра

Купити прессвол
Конструкція
Дизайн
Друк
Монтаж і доставка
Всього:

2150 грн

ВхШ

3х3 метра

Купити прессвол
Конструкція
Дизайн
Друк
Монтаж і доставка
Всього:

2600 грн

ВхШ

1,5х2,5 метра

Купити прессвол
Конструкція
Дизайн
Друк
Монтаж і доставка
Всього:

1500 грн

Press Wall – вигідна оренда банерної конструкції

Brand Wall – информационные стенды с широкими возможностями

Рекламні конструкції постійно вдосконалюються. Такі зміни роблять рекламу помітніше, яскравіше, адаптованої під подія або презентацію. Іноді потрібно, щоб рекламний носій був міцним, мобільним, встановлювався без додаткових кріплень, швидко монтувався. В такому випадку на зміну звичайним банерах приходить мобільний інформаційний стенд іменований Press Wall (або Brand Wall). Все це дозволяє їй бути легкою, міцною, мобільного. Монтаж не займає багато часу, а в зібраному вигляді press wall легко зберігати.

Оренда бренд Волл – Київ оцінив гідності

бренд волл КиевПри проведенні безлічі промо-заходів завжди виникає питання, що вигідніше: купівля або оренда банерної конструкції? Brand Wall краще орендувати, якщо захід одноразове, наприклад:

  • мітинг;
  • проведення акції;
  • презентація;
  • інтерв’ю

Важливо звернути увагу на площу приміщення, де буде проводитися захід, від цього буде залежати якого розміру повинна бути презентаційна поверхню, виготовлена чи стандартно або за індивідуальним замовленням.

Рекомендуємо купити рекламний стенд представникам Event-агентств, компаніям надають PR послуги і які часто використовуютьбекстейдж, фото-студіям і фото-художникам, яким необхідно матифото-фон. За необхідності дизайн може бути змінений під тип заходу, а якість друку, полотно, адаптоване під бюджет.

Оренда банерної конструкції – яскраве рішення

press wallПрикрашений стендами, бекстейдж зробить будь-яку подію набагато яскравіше і незабутнім. Привітати іменинника, молодят, випускників, співробітників компанії можна оформивши його під стиль івенту. Фото-фон, логотип компанії, фото винуватця торжества, жартівливі шаржі, тема клубної вечірки – з оформленням і вибором стилю допоможуть вам професійні дизайнери AMS-Print.

Пресс волл – це також унікальна можливість для магазинів проінформувати потенційних покупців про акції, розпродажі. Розміщуючи press wall в місцях з великим пішохідним трафіком, ви гарантовано отримаєте новий потік покупців, а реклама буде комерційно ефективною. В цьому випадку рекламний носій виготовляється з банерної сітки, на яку наноситься друк, а каркас робиться більш міцним, щоб враховувати вплив навколишнього середовища на бренд Волл.

Оренда Прес Волл – Київ вибирає AMS Print

У компанії AMS Print для зручності клієнта здійснюється повний виробничий цикл – виготовлення, друк, монтаж, доставка і оренда прес Волл. Київ з його численними заходами може часто побачити наші press wall на івентах і акціях. Такий успіх досягається завдяки однаковій ціні на послуги з оренди конструкції press wall незалежно від розміру:

brand wall

  • 2х1,5 метра;
  • 2х2 метра;
  • 2х2,5 метра;
  • 2х3 метра;
  • 3х3 метра;
  • 1,5х2,5 метра.

Скористайтеся зручною формою замовлення на сайті, замовте оренду, дизайн, друк, монтаж, доставку і отримаєте відразу розрахунок вартості послуги. Багаторічний досвід роботи і сучасні матеріали гарантують високу якість. Замовте послугу оренда бренд Волл: Київ, вул. Пухівська, 2-а!

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 4 votes
Brand Name
AMS Print
Product Name
Прессвол
Price
UAH 700
Product Availability
Available in Stock

Серед наших клієнтів

Купити "Прессвол"


Розмір (вхш):

Конструкція:

Дизайн:

Друк:

Монтаж и доставка:

До оплати:

Арендувати "Прессвол"


Розмір (ВхШ):

Конструкція:

Дизайн:

Друк:

Монтаж і доставка:

До оплати: