Контакти

Наша адреса
Україна, Київ, вул. Пуховська 2А

+38 095-900-3222

+38 063-919-3222

+38 098-204-5157  Viber

Дивитись на карті
карта
Є питання? Напишіть нам!
Всі поля мають бути заповнені

Ваше ім'я


Ваш e-mail


Повідомлення


Терміновий широкоформатний друк, поліграфічні послуги – Київ, АМС Принт

Поліграфічні послуги, друк реклами – Україна обирає професіоналів

поліграфічні послуги КиївСучасні технології виробництва диктують нові стандарти якості. Тому сьогодні все гостріше відчувається конкуренція за кожного споживача. Інструменти для створення ефективних рекламних кампаній постійно розширюються і вдосконалюються, успішно крокуючи в ногу з останніми тенденціями індустрії. Рекламно-виробнича компанія АМС Принт протягом 10 років надає поліграфічні послуги та допомагає створювати креативну, якісну зовнішню та інтер‘єрну рекламу.

Компанія спеціалізується на комплексі послуг, до якого належать:

  • креативний, унікальний дизайн;
  • високоякісний друк;
  • виготовлення рекламних конструкцій;
  • доставка і монтаж.

Поліграфічна продукція, яку ви можете замовити у AMS Print, дуже різноманітна: постери, плакати та ін. Наші спеціалісти у короткий термін виготовляють рекламні конструкції: лайтбокси, ростові фігури, вивіски та ін. Індивідуально підходимо до виконання кожного замовлення, враховуємо особливості бізнесу клієнта, цільову аудиторію та інші показники, важливі для розробки ефективної кампанії. Команда фахівців АМС Принт прислухається до індивідуальних побажань замовника, контролює кожен етап виробництва. Із прикладами робіт можна ознайомитись у розділі Портфоліо.

Замовляйте в AMS Print поліграфічні послуги – Київ і область може розраховувати на швидку доставку замовлень. Наші клієнти вже оцінити переваги співпраці.

Поліграфічна продукція, друк реклами – Київ обирає креативні рішення

поліграфічна продукціяНеможливо уявити мегаполіс без яскравих, барвистих і креативних рекламних носіїв. Одне з провідних місць в їхньому створенні займає широкоформатний друк. Україна не залишилася осторонь, використовуючи різноманітні види реклами з чіткими, стійкими до зовнішніх впливів зображеннями.

Замовити створення реклами, поліграфічні послуги можна онлайн або зателефонувавши нашим консультантам за телефонами, вказаними на сайті. Якщо у вас виникли питання – заповніть форму зворотного зв’язку. Ми завжди раді бачити у своєму офісі нових і постійних клієнтів. Якщо ви бажаєте скористатися нашими послугами, але перебуваєте в іншій області – не проблема. Доставляємо замовлення по Україні на індивідуальних умовах. Звертайтеся до АМС Принт, ми допоможемо втілити в життя всі ваші ідеї. Чекаємо за адресою: Київ, вул. Пухівська, 2А.

Серед наших клієнтів