Контакти

Наша адреса
Україна, Київ, вул. Пуховська 2А

+38 095-900-3222

+38 063-919-3222

+38 098-204-5157  Viber

Дивитись на карті
карта
Є питання? Напишіть нам!
Всі поля мають бути заповнені

Ваше ім'я


Ваш e-mail


Повідомлення


Терміновий широкоформатний друк недорого АМС Принт Київ

Терміновий широкоформатний друк – Україна вибирає професіоналів

широкоформатная печать УкраинаСучасні технології виробництва диктують нові стандарти якості, де гостріше відчувається конкуренція за кожного споживача. Інструменти маркетингових кампаній постійно розширюються і вдосконалюються, успішно задіюючи останні тенденції. Рекламно-виробнича компанія АМС Принт в Києві протягом 10 років спеціалізується на комплексі послуг, який включає:

  • креативний, унікальний дизайн;
  • високоякісний друк;
  • реалізація складних конструкцій;
  • доставка і монтаж.

Надаємо широкий спектр продукції, що виробляється, в тому числі термінова широкоформатний друк. Недорого і в швидкі терміни виробляємо конструкції. Індивідуально підходимо до кожного клієнта, враховуючи особливості бізнесу, його цільової сегмент, а також багато інших чинників важливі для розробки кампанії. Команда фахівців своєї справи прислухається до побажань, відповісти на питання, що цікавлять, контролює кожен етап виробництва. Всі регіони України можуть замовити широкоформатний друк недорого в АМС Принт, Київ і область може розраховувати на швидку доставку замовлень. Наші клієнти вже встигли оцінити переваги співпраці, а з прикладами наших робіт можна ознайомитися в розділі портфоліо.

Банерна реклама – Київ креативних рішень

принт КиевНеможливо уявити мегаполіс без яскравих, барвистих і запам’ятовуються рекламних носіїв. Одне з лідируючих місць в їх реалізації займає широкоформатний друк та Україна не залишилася осторонь, використовуючи різноманітні види реклами з чіткими, стійкими до зовнішніх впливів зображеннями.

Серед багатьох наших замовників користується популярністю банерна реклама, Київ і всі міста України можуть замовити перераховані послуги на сайті або по телефону. Ті, хто цікавиться питання можна уточнити, заповнивши форму зворотного зв’язку. Ми завжди раді бачити в своєму офісі нових і постійних клієнтів. Якщо ви бажаєте скористатися нашими послугами, але перебуваєте в іншій області – не проблема, доставляємо замовлення по Україні на індивідуальних умовах. Звертайтеся до нас, ми допоможемо втілити в життя всі ваші ідеї.

Серед наших клієнтів