Архіви

  • -

Вивіски

Виготовлення рекламних вивісок – Київ вибирає ефективні бізнес-підходи

Вивіски – зовнішня реклама, що притягає погляди

вывески изготовлениеНа вулицях, фасадах будівель ми часто стикаємося з різними рекламними вивісками, з яких дізнаємося для себе корисну інформацію, часом просто милуємося креативним виконанням, мимоволі відкладаючи в підсвідомість адресований нам посил, а буває, що просто не помічаємо, поспішаючи у своїх справах. Тому до процесу створення і подальшого розміщення конструкцій необхідно підійти продумано, відповідально або просто довіритися професіоналам своєї справи.

Ефективні вивіски, виготовлення яких враховує фірмовий стиль компанії, плановане місце розташування (всередині або зовні будівлі), близькість інших рекламних носіїв, можливий охоплення цільової аудиторії служать надійним інструментом досягнення поставлених рекламних цілей.

Вивіски виготовлення і область застосування

Залежно від технології виробництва виділяють основні типи:

  • світловий короб – конструкція, що застосовується в основному для фасадів. Завдяки вбудованій неонової, диодной або люмінесцентної підсвічуванні добре виглядає вдень і привертає увагу в нічний час доби;
  • плоскі вивіски – виготовлення без підсвічування, виконуються з металу або міцного пластику, можуть бути оснащені зовнішнім підсвічуванням. Як правило, на них розміщують назву, координати розташування невеликої компанії, офісу чи магазину;
  • неонові <strongвивіски – зовнішня реклама для втілення яскравих, барвистих зображень, вигідно відрізняється кількістю переданих квітів. Підійде для створення яскравої візуалізації продукту або послуги.
  • виготовлення рекламних вивісок у вигляді об’ємних букв з підсвічуванням. Назви магазинів, торгових центрів, бутиків, розташовані на фасаді, звертають на себе увагу відвідувачів. Також їх успішно використовують всередині приміщень, щоб позначити певні зони або точки продажів;
  • унікальні комбіновані вивіски – зовнішня реклама, яка об’єднують в собі всі інші способи виготовлення для втілення креативних, пам’ятних композицій.

Вивіски виготовлення – концепт успішної рекламної кампанії

изготовление рекламных вывесокЩоб звернути увагу споживача на пропоновану продукцію або послугу, варто віддавати перевагу професійної розробки та виготовлення рекламних матеріалів.

Швидке виготовлення рекламних вивісок Київ вибирає якісну широкоформатний друк! Адже AMS Print розпорядженні власним виробництвом, маючи можливість робити гнучкі цінові пропозиції. Це дозволяє втілити різні ідеї для будь-якого бюджету.

Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі, що гарантують тривалий первісний вигляд і термін служби конструкції, стійкість до зовнішнього середовища. Це дозволить вам заощадити кошти і час на частої заміни та оновлення реклами. Оцінити переваги співпраці з AMS Print може не тільки Київ, а й інші міста України. Ми здійснюємо доставку по всіх регіонах і в строк.

Виготовлення рекламних вивісок:Київ креативних ідей

вывески наружная рекламаМаючи багаторічний досвід у виготовленні широкоформатного друку і виробництві конструкцій, ми всебічно підходимо до поставлених нам завдань, що призводить до успіху маркетингових компаній наших клієнтів. При оформленні замовлення, ви отримаєте повноцінну консультацію фахівців щодо дизайну, макета, грамотного місця розміщення і правильний вибір матеріалів. Чим складніше завдання від клієнта, тим цікавіше нам її вирішувати!

Можливий повний комплекс послуг, виконуємо монтажні роботи будь-якої складності. Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, пишіть на електронну пошту – замовляйте креативне виготовлення рекламних вивісок в Києві для вашого бізнесу!