• 0

Зовнішня світлова реклама

Зовнішня світлова реклама: види, особливості, переваги

Виготовлення світлової реклами: яскраві, стильні рішення для бізнесу

На сьогодні звичайної вивіскою, білбордами вже нікого не здивуєш. Навіть помітна картинка, оригінальний шрифт, смілива гра тонами не завжди допомагає привернути увагу потенційних клієнтів, покупців. А вночі або в похмуру погоду така реклама взагалі може залишитися непоміченою.

наружная световая реклама

Щоб зробити рекламу впізнаваною, що запам’ятовується, необхідно використовувати нестандартні підходи для її оформлення. Одним з ефективних рішень стане барвисте, яскраве освітлення. Давайте розглянемо, що таке зовнішня світлова реклама і які її ключові особливості.

Зовнішня світлова реклама: основні переваги

Світореклама – вид рекламних конструкцій, для виготовлення яких використовуються світяться елементи: неонові трубки, світловипромінюючі діоди, люмінесцентні лампи, світлодіодні панелі. Тому, ключовим перевагою зовнішньої світлової реклами, безумовно, є висока ефективність. Її добре видно з будь-якої відстані в різний час доби. За статистикою використання світла збільшує обсяги продажів до 70%.

Зовнішня світлова реклама має також такі достоїнства:

 • висока інформативність – завдяки яскравим, привабливим елементам інформація гарантовано буде побачена і сприйнята споживачем;
 • тривалий термін служби – металевий каркас і плафони з міцного скла захищають світлові деталі від впливу зовнішніх факторів;
 • широкі можливості дизайну – види світлової реклами дозволяють вибрати оптимальний розмір, форму, світлове підсвічування установки, в залежності від її призначення

Види світлової реклами за призначенням

Для вирішення різних маркетингових завдань використовується зовнішня світлова реклама. Види рекламоносіїв можна розподілити на такі функціональні групи:

 • Іміджева (oб’ємні букви, короба, дахові установки)

Розробляється за індивідуальним проектом. Її головне завдання – створити імідж того чи іншого бренду, компанії.

 • Навігаційна (штендери, вивіски, щити)

Розташовується недалеко від рекламованого об’єкта і вказує потенційному покупцеві шлях до нього.

 • Інформаційна (виставкові стенди, лайтбокси, банери)

Інформує про послуги компанії, товар, продукт, що продається нею. Часто використовується на виставках, промо-акціях.

Підсвічування рекламних банерів, вивісок – як використовувати світло в рекламі

Підсвічування рекламних банерів, дахових установок, вивісок на фасаді будівлі дозволяє зробити рекламу видимої в темний час доби і читабельною з дальньої відстані. Для підсвічування використовуються як внутрішні лампи, так і зовнішні ліхтарі.

Найбільшою популярністю користуються такі види підсвічування:

 • відкрита – світлові елементи розміщуються в спеціально зроблених отворах в конструкція. З них в результаті складається зображення. Виготовлення такого освітлення дуже трудомісткий процес, що займає багато часу;
 • закрита – розміщується всередині конструкції. Світло від світлодіодів потрапляє на зовнішню частину вивіски і підсвічує її зсередини. Для внутрішнього освітлення використовуються: неон, діоди, LED-лампи;
 • зовнішня – забезпечується за допомогою прожекторів, розміщених в метрі від банера або іншого рекламоносія і спрямованих на нього. Найбільш дешевий тип освітлення, але не менш ефективний.

подсветка рекламных баннеров

Зовнішня реклама: світлові вивіски від АМС Принт

Розробка і виготовлення світлової реклами вимагають великого професіоналізму, досвіду роботи в даній сфері, наявність відповідної конструкторської бази. Все це надає рекламно-виробнича компанія AMS Print. Вже більше 10 років ми виготовляє рекламні конструкції, оформляємо точки продажів, надаємо послуги широкоформатного друку.

Наших клієнтів очікує:

 • виготовлення рекламоносіїв з високоякісної продукції;
 • контроль якості на всіх етапах виробництва;
 • особливу увагу до всіх ідей і побажань;
 • прийнятні терміни виконання роботи;
 • професійне обслуговування.

Зробити продукт або бренд впізнаваним легко – в цьому допоможе зовнішня реклама. Світлові вивіски, банери можна замовити за контактними телефонами, а також за адресою: м. Київ, вул. Пухівська, 2-а.

Залишити коментар