• 3

Все про широкоформатний друк

Все про широкоформатний друк: ключові особливості, переваги, види

Що таке широкоформатний друк

Однією з найбільш затребуваних технологій виготовлення рекламної продукції є широкоформатний друк. Давайте розберемося, чим же викликана така популярність цього виду друку, яка сфера та можливості її використання?

Широкоформатний друк – це цифровий спосіб перенесення зображення на вініл, папір, плівку, пластик та інші носії. Широко використовується для виробництва рекламної продукції, внутрішнього і зовнішнього дизайну приміщень. Картинка, надрукована таким способом, виходить насиченою, барвистою, легко привертає увагу перехожих яскравими образами.

все о широкоформатной печати

Види широкоформатного друку: сфера застосування

Більшість людей під технологією друку широкого формату на увазі виготовлення білбордів та рекламних розтяжок. Але насправді, можливості цієї послуги значно різноманітніші. Залежно від сфери застосування, можна виділити наступні види широкоформатного друку.

Інтер’єрна

Допоможе оживити дизайн, стане стильною деталлю будь-якого інтер’єру. Нею можна прикрашати кімнати будинку, приміщення офісу, торгового центру. Завдяки високій роздільній здатності зображення не втрачає своєї якості, тому насолоджуватися картинкою можна як поблизу, так і на відстані. Поліграфія для інтер’єрної друку використовується при оформленні вітрин магазинів, точок продажів, транспорту, виставок, презентацій, торгового обладнання. Така реклама прослужити дуже довго, адже на неї не впливають сонячні промені, вітер, дощ.

Зовнішня

Розміщується за межами приміщення і сприймається людиною тільки на відстані. Відрізняється оригінальним дизайном, який дозволяє перехопити увагу перехожого, а також різними формами (ростові фігури, дахові конструкції, вивіски, стенди, штендери, лайтбокси та ін.). Для її виготовлення використовуються стійкі фарби і дуже міцні матеріали, які не будуть піддаватися впливу зовнішніх факторів. Це допоможе конструкції довгий час зберігати первісний вигляд.

виды широкоформатной печати

Основні переваги широкоформатного друку

Друк широкого формату користується великим попитом. Адже з її допомогою можна створювати оригінальні постери, розміри яких в кілька разів перевищують стандартні. Крім того, вона дає різні можливості для запуску і подальшої реалізації ефективної реклами. Можна виділити такі переваги широкоформатного друку:

 • прийнятна ціна;
 • швидке виготовлення;
 • висока якість передачі кольору;
 • різноманітність матеріалів, носіїв для виготовлення продукту;
 • можливість вибрати відповідний розмір (від маленьких до великих форматів);
 • відмінна видимість при денному світлі, а при використанні підсвічування – і вночі;
 • зберігає відмінний вигляд протягом тривалого періоду.

Чому варто вибрати рекламно-виробничу компанію AMS Print

АМС Принт – команда професіоналів, вже більше 10 років спеціалізується на виготовленні поліграфічної продукції, оформленні точок продажів. Головний принцип нашої роботи – контроль якості на всіх виробничих етапах. Це дозволяє виконати поставлені завдання в терміни, дотримуватися всі технічні вимоги, забезпечити високий рівень обслуговування.

Наших клієнтів очікує:

 • спілкування на одній мові;
 • прийнятні терміни виконання замовлення (стандартні, а також термінове виконання – від 2-х годин);
 • уважне ставлення до ідей, побажань;
 • підбір відповідного варіанту рішення;
 • якісна продукція за доступними цінами.

Якщо у вас виникнуть питання або необхідно отримати додаткову інформацію, звертайтеся до менеджерів за вказаними на сайті телефонами. Ми завжди відкриті до співпраці і допоможемо провести високоефективну рекламну кампанію. Втілюйте в життя свої найсміливіші ідеї з командою AMS Print!

3 коментарів

Iryna

11.04.2017 at 5:35 pm

Интерьерная печать, выполненная на холсте, напоминает картину. Очень красиво смотрится с подрамником.

admin

12.04.2017 at 8:45 am

Спасибо за комментарий! Каждый из видов имеет свои преимущества. Интерьерная реклама также является важной составляющей имиджа каждой компании. И открывает массу возможностей – указатели отделов, направлений, вывески, стенды, таблички и т.д.

Залишити коментар