• 0

Відмінність білборда від банера: розмір, види, дизайн

Зовнішня реклама на білбордах і банерах: в чому різниця

Що таке білборд і його відмінність від банера

На сьогоднішній день існує безліч видів зовнішньої реклами з різними тонкощами виробництва і установки. Одними з найпоширеніших в Києві є рекламні щити і банери. Але багато хто думає, що це одне і теж, хоча відміну білборда від банера принципове.

наружная реклама на билбордах

Білборд – це рекламна конструкція, а банер – матеріал для її виготовлення. Застосовуватися вони можуть як разом, так і окремо, утворюючи самостійний вид маркетингового розміщення. Але щоб не заплутатися, слід розібратися докладніше, що таке білборд, фото подивитися, вивчити дизайн білборда. Давайте розглянемо види банерів, характеристики і розмір білборда.

Функціональність, визначення та розмір білборда

Як правильно писати білборд або бігборд? Багато хто робить помилку у вимові і написанні. Поняття з’явилося в англійській мові як дошка оголошень (billboard). Тому вірний – перший варіант. Плутанина виникла в 1990-х, коли в Москві з’явилася велика компанія з ім’ям Big Board.

Популярний сучасний розмір білборда

Всі знають що таке білборд, зараз їх досить багато і помітити їх можна всюди. Це зовнішня конструкція, на якій розташовуються оголошення великих габаритів. Найпоширеніший білформат принта для них – 3х6, хоча існує й інший розмір білборда. На автомагістралях з’являється розмір білборда 3х12, 5х15 під назвою суперсайт або суперборд.

Дизайн білборду буває декількох типів:

  • стандартні прямокутні з опорою по центру;
  • три щита на єдиному стовпі;
  • прапоробразну – з опорою на краю;
  • V-подібний дизайн білборда;
  • подвійний прапор.

дизайн билборда

Зовнішня реклама на білбордах, розмір і види банерів

Це безпосередньо полотна, на які наноситься зображення. Вони можуть закріплюватися на будівлі, транспорті та в інших місцях. Для технології підходять різні матеріали. Їх легко монтувати і демонтувати для тимчасових або оперативних повідомлень, оформлення сцени, дизайну виставкового майданчика, торгового залу, зони заходу або на огорожах.

Основа виглядає як прогумована тканина. Залежно від тканини і фарби, є такі види банерів:

  • Світлонепропускні – для щитів, брандмауерів і розташування на розтяжках;
  • Транслюцентні –на світових коробах для цілодобового показу;
  • Сітки – на транспорті, вітрині, стіклах або затягують ними будівельні майданчики.

Вони можуть бути будь-яких параметрів. Основний розмір білборда 3 на 6 метрів, він вигідний і продуктивний. Друк великих плакатів здійснюється на спеціальних широкоформатних принтерах. Лицьова сторона полотна передає зображення практично з фотографічною точністю (виключення складають габаритні сітки).

Реклама на білбордах: Київ вибирає широке охоплення

Повторимо, що правильно білборд, а не бігборд, що це статична окрема конструкція уздовж доріг, а банер – полотно, який використовує зовнішня реклама на бігбордах або в інших місцях розміщення. До 70% припадає на розмір білборда три на шість метрів. І те, що ми звикли називати бордами, друкують якраз на банерній тканині.

Як виготовити білборд , щоб він був ефективним для конкретної локації, порекомендують фахівці AMS Print в Києві. Компанія спеціалізується на широкоформатного і інтер’єрної друку будь-якої складності. Тут підкажуть який вид буде краще для заданої точки Києва та зможуть рекомендувати поверхню і фарбу, відповідно до передбачуваним терміном експлуатації.

Розподіляйте бюджети на просування бренду раціонально, підбирайте результативний спосіб передати інформацію аудиторії! Реклама на білбордах – Київ, вул. Пухівська, 2А. Визначитися з вибором вам допоможе Каталог послуг. Звертайтеся, будемо раді вам допомогти!

Залишити коментар