• 3

Технологія широкоформатного друку

Технологія широкоформатного друку: нові можливості виробництва реклами

Широкоформатний друк: реклама для бізнесу

Практично на кожному кроці людину оточують різні рекламні конструкції. Вивіски, білборди, розтяжки, лайтбокси розміщені по всьому місту. Чи не дивно, що проходячи повз, дуже мало хто дійсно звертає увагу на їх утримання. Щоб зробити з перехожого потенційного покупця, необхідно створити якісну, креативну маркетингову кампанію. Одним з головних інструментів реклами в малому і середньому бізнесі залишається широкоформатний друк.

Дана друкована продукція набагато востребованней і ефективніше інших видів реклами, наприклад газетної або радіо. Ніяких зайвих деталей, що відволікають від основного меседжу, яскравого графіку, нестандартні форми – все це відмінно сприймається на підсвідомому рівні і стимулює людину до певних дій (купити, замовити, відвідати захід). Давайте розберемося, чому ж широкоформатний друк користується таким великим попитом.

широкоформатная печать для бизнеса

Основні матеріали для широкоформатного друку

Виробництво широкоформатного друку стрімко розвивається, покращується якість технології, дизайн, графіка. Друк широкого формату успішно виконується на різних носіях. Для реалізації ваших творчих ідей використовується:

 • Бумага

Для широкоформатного друку найкраще використовувати, якщо рекламний виріб буде розміщуватися всередині приміщення. Так як зовнішні фактори не дозволяють цього матеріалу тривалий час зберігати первинний зовнішній вигляд. переваги використання – можливість розмістити велику кількість інформації, яка детально опише рекламований продукт. Використовується для друку плакатів, постерів.

 • Фотобумага

Застосовується для декорування будинків, оформлення офісів, вітрин магазинів. Достовірно передає елементи на полотні, відтінки не втрачають свій природний вигляд. Відрізняється високою щільністю, спеціальним покриттям, що дозволяє отримати картинку максимальної якості.

 • Плівка, перфоплівка

Використовується для барвистого оформлення вивісок, вітрин, штендерів, меблів і т. Д. З цим матеріалом просто працювати, він практичний і надійний, дозволяє передати весь спектр кольору.

материалы для широкоформатной печати

 • Пластик

Підходить як для оформлення інтер’єру, так і зовнішньої реклами. Відрізняється міцністю, гнучкістю, еластичністю, стійкістю до деформацій. Розрахований на тривалий термін служби.

 • Акрил

Довговічний і надміцний носій, стійкий до ультрафіолету, перепадів температур, утворення грибка. Рівномірно пропускає світло, що дозволяє отримати яскраве, точне зображення. Дуже добре підходить для створення лайтбоксів, беклайт.

 • Холст

Складається з тканої основи і спеціального покриття. Зображення покривається захисним лаком, щоб фарби не вигоряли і не псувалися від вологи. За допомогою друку на полотні ви можете отримати репродукцію картини.

 • Вініл

Якщо рекламний носій необхідно розмістити на твердій поверхні, то краще за все використовувати цей матеріал. Особливі технології виробництва дозволяють зробити зображення чітким і яскравим як при денному світлі, так і штучному освітленні.

Вибір матеріалу для виробництва широкоформатного друку безпосередньо залежить від місця розміщення рекламної конструкції, її призначення, умов, в яких вона буде експонуватися.

Базова технологія широкоформатного друку

Також необхідно звернути увагу на барвники, що використовуються в технології виробництва широкоформатного друку. Від якості чорнила безпосередньо залежить насиченість, кольору, реалістичність зображення. Найбільш поширеними видами барвників є:

 • водорозчинні – відмінно передає всі відтінки кольору, дозволяють друкувати зображення високої розподільчої здатності. Також вони екологічні, не виділяють токсичних речовин. Підходять для друку на фотопапері, папері;
 • жортскосольвентні – стійкі до зовнішніх впливів, не потребують додаткових коштів захисту. Такі чорнило можна наносити на будь-який матеріал. Відбитки виходять чіткі і довговічні;
 • низькосольвентні – мають також високу ступінь стійкості, але вимагають застосування індивідуальних захисних елементів. Дозволяють друкувати з високою роздільною здатністю, зберігаючи якість картинки. Дані чорнило не рекомендується застосовувати в інтер’єрної друку;
 • екосольвентні – містять незначну кількість розчинників. Забезпечують інтер’єрне й фотографічне якість. Не піддаються впливу вологи, не вицвітають на сонці;
 • УФ чернила – закріплюються за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Використовуються не тільки на папері, тканині, плівці. Відмінно лягають на метал, пластик та інші поверхні.

Виробництво широкоформатного друку: переваги від AMS Print

Зробити рекламу впізнаваною, яскравою, довговічною, допоможуть фахівці рекламно-виробничої компанії АМС Принт. Наша продукція відрізняється нестандартністю, оригінальним оформленням, якістю. Дизайнери індивідуально підходять до кожного замовлення, втілюючи в життя ваші креативні ідеї та побажання.

Головний принцип роботи компанії – друк і матеріали для широкоформатного друку високої якості. Для цього використовуються стійкі безпечні фарби, міцний матеріал, сучасне обладнання. Наше виробництво широкоформатного друку дозволяє гарантувати довговічність нашої продукції, коректне відображення кольорів, чітку передачу ліній, деталей.

Оформити замовлення можна за телефонами, вказаними на сайті. Менеджери нададуть необхідну інформацію, допоможуть визначитися з вибором. Ми працюємо на результат. Зв’яжіться з нами і ваша реклама не зможе залишитися непоміченою!

3 коментарів

admin

12.04.2017 at 10:07 am

Спасибо за комментарий!

AMS Print

13.06.2017 at 11:39 am

Рекомендуем ознакомиться с услугами по широкоформатной печати на страницах нашего каталога: https://ams.net.ua/catalog/shirokoformatnaya-pechat/

Разработчик

06.03.2018 at 4:13 pm

test

Залишити коментар