• 0
широкоформатная печать статьи

Статті

КатегоріїБлог

Особливості широкоформатного друку і зовнішньої реклами: статті від експертів

Сучасний широкоформатний друк: статті про всі тонкощі процесу

Компанія AMS Print рада вітати вас в новому розділі сайту “Статті”. Він доданий для того, щоб інформувати про нові матеріали і способи нанесення малюнка на поверхню, про можливості, які розкриває широкоформатний і інтер’єрний друк.

Ми цікавимося найновішими розробками і вивчаємо світові тенденції в області виробництва реклами, тому готові ділитися з вами свіжою і корисною інформацією про можливості та якість широкоформатного друку.

Задумуючи оформлення або рекламну кампанію для свого бренду, продукції, послуги або компанії, вивчіть доступні варіанти і особливості широкоформатного друку. Це допоможе вибрати варіант, який за терміном служби, яскравості, способу нанесення, характеристикам фарби і основи, буде максимально відповідати цілям і бюджетам.

рекламная широкоформатная печать

Від чого залежить якість широкоформатного друку

Необхідно врахувати також протягом якого терміну буде експлуатуватися рекламна широкоформатний друк , всередині або зовні приміщення. Цьому також будуть присвячені наші статті. Зовнішня реклама може виступити основним фактором успіху всієї рекламної кампанії, до того ж її коректний вибір може заощадити кошти. Наприклад, якщо потрібна конструкція всередині приміщення, то в якості основи цілком підійде папір або полотно.

Ми виділили 4 основні чинники:

  • Облік властивостей і характеристик матеріалу для вибору оптимального способу нанесення зображення.
  • Якість, стійкість і безпеку обраної фарби, її сумісність з поверхнею.
  • Точність і можливість обладнання для повноцінної реалізації задуманої концепції.
  • Відповідність обраних матеріалів умовам, в яких буде експлуатувати виріб.

 

Слідкуйте за оновленнями в розділі “Останні записи”. Тут буде регулярно з’являтися корисна інформація для тих, кого цікавить широкоформатний друк – поради, новинки та пропозиції, актуальна зовнішня реклама . Статті за весь час помісячно можна знайти в розділі “Архіви”.

Що цікавить інших користувачів, а також відгуки про матеріали доступні в розділі “Свіжі коментарі”.

В “Рубриці” ви можете вибрати саме той підрозділ, який цікавить вас в даний момент, і отримати більш детальну, зосереджену інформацію. Матеріали розподіляються за трьома напрямками:

  • Широкоформатний друк . Статті розкажуть про білбордах, тролах, банерах, сіті-лайтах, Скролл, беклітах, брандмауерах, їх застосуванні і способі виготовлення.
  • Інтер’єрний друк. Все про друк на папері, банері, фотопапері, холсті, плівці, перфоплівці OneWayVision, на акрилі і пластиці.
  • Виробництво реклами. Все, що потрібно знати про виготовлення виставкових стендів, вивісок, штендерів, лайтбоксів, табличок, ростових фігур, рекламних і дахових конструкцій. Ми розповімо про брендування транспорту, оформлення точок продажів, вітрин та фасадів, монтажних роботах.

широкоформатная и интерьерная печать

Рекламний широкоформатний друк: поради експертів безкоштовно і без реєстрації

Запитайте наших фахівців про особливості тієї чи іншої продукції, вигляді принта або послугу. Для цього потрібно “Залишити відповідь” під новиною в даному розділі. Ця опція доступна навіть не зареєстрованим користувачам. Перевага реєстрації полягає в додаткових можливостях: додати аватарку, заповнити свій профіль і т. Д.

Зверніть увагу, що “Залишити відповідь” можна тільки для отримання додаткової інформації, консультації або відкликання. Але замовити послугу можна на сторінках каталогу через кнопки “Замовити”, “Оренда”, “Купити” або за телефонами, вказаними в меню Контакти.

Залишити коментар