• 0

5+ порад з поклейки плівки Oracal на будь-які поверхні

Поклейка плівки Oracal: як забезпечити хороший результат

Для чого застосовується обклеювання оракалом в Києві і інших містах України

Одна з назв вінілової плівки – Оракал, поклейка якого популярна і застосовується частіше інших основ. За аналогією з ксероксом назва походить від імені виробника. Вибирається для поклейки плівки Oracal, як найвідоміший бренд, але він далеко не єдиний. Поряд з ним високу якість продукції пропонують компанії Ritrama, Avery та інші.

поклейка пленки

Поклейка плівки Оракал поширена практично у всіх різновидах зовнішньої і інтер’єрної реклами, а також для виготовлення рекламних дрібниць: стікерів, наклейок і т. Д. Брендування транспорту, поклейка вітрин плівкою, тонування вікон, оформлення вивісок, об’ємних букв, штендерів, оформлення покажчиків, інформаційних табличок – це, як правило, саме поклейка оракалу. Київ рясніє маркетинговими конструкціями, у виготовленні яких використовується оракал.

Поклейка цим матеріалом має цілий ряд вигод:

  • Порівняно невисока вартість основи і робіт;
  • Можливість нанесення майже на будь-які поверхні;
  • Різноманітність варіантів реалізації задумки;
  • Величезний вибір характеристик від економ до преміум;
  • Необмежені можливості обклеювання вітрин;
  • Можливість покрити навіть величезні площі;
  • Застосуємо як для інтер’єрної, так і для зовнішньої реклами.

Поклейка оракалу – Київ цінує ефективні рекламні рішення

Особливість поклейка плівки Оракал полягає в тому, що найменший промах при його нанесенні може остаточно зіпсувати фінальний результат. Наприклад, дрібна непомітна смітинка може виявитися помітним горбом в результаті. Oracal підкреслить кожен патьок фарби на підставі, якщо підготовка основи виконувалася без належної відповідальності. Що вже говорити про міхурах, надриву і перекручених зображеннях на рельєфних підставах.

Правильна поклейка плівки Оракал враховує такі фактори:

  1. Матеріал. Вона погано клеїться на певні основи і структури, наприклад дерево, чорний метал або тканину з ворсом, це варто враховувати спочатку;
  2. Релєф. Тут слід обчислити необхідний ступінь розтягування клейкою основи, щоб уникнути її розривів або повернення в початкову форму;
  3. Технологія обклеювання. Потрібен особливий набір інструментів – спеціальні ножі, ракелі, ножиці, голки, шпателі, очисники, шпателі, затискачі, фен і т. д.

оформление витрин Киев

Професійна поклейка плівки обов’язково враховує температурний режим, спосіб наклеювання і необхідний термін для висихання (наприклад, при нанесенні на мильний розчин), розмір западин і опуклостей, особливості малюнка, особливо при нанесенні на рельєфну поверхню осіб, написів та інших елементів, спотворення яких неприпустимо.

Вартість роботи з плівкою залежить від її якості, а також поверхні, на яку вона наноситься, форми і розміру конструкції, умов проведення робіт і т. Д. Відповідно, чим складніше завдання, тим розумніше довірити її фахівцям, які з нею впораються як годиться.

Обклеювання оракалом – Київ не ризикує, Київ вибирає бездоганну якість

Оскільки поклейка плівки Oracal – трудомісткий і кропіткий процес, а найменші похибки можуть привести до виготовлення плівки за новою, грамотні підприємці вважають за краще не ризикувати, а замовляти послугу у професіоналів. Компанія AMS Print пропонує послуги дизайну та друку, у нас можлива поклейка оракалу на будь-які поверхні, виробництво всіх видів реклами і оформлення рекламних конструкцій різної складності. Десятирічний досвід компанії гарантує кращу якість в Києві і Україні.

Залишити коментар