• 0

Новорічний банер c Новим роком: інформаційний і іміджевий

Новорічний банер – створіть святковий настрій з АМС Принт

З Новим роком банер – оригінальне рекламне оформлення до свята

З приходом зими все з нетерпінням очікують свят. Прикрашені вітрини магазинів, фасади будинків, яскраві мерехтливі вогники створюють атмосферу чарівництва, казки. Крім того, в святкові дні планується багато заходів, висвітлити і презентувати які допоможеноворічний банер. Новий рік – це хороша можливість звернути увагу на свою компанію, пропонований товар або послугу. З Новим роком банер повідомить про святкової акції, підвищить лояльність до фірми, сприятиме збільшенню обсягів продажу.

оригинальное рекламное оформление

Новорічний банер може бути інформаційним і іміджевим. Головне завдання першого – надати якомога більш детальну інформацію про рекламований продукт, а другого – створити позитивний імідж бренду.

Новорічні банери – реклама повинна бути стильною і якісною

Продумана маркетингова кампанія – ефективний інструмент для залучення нових клієнтів і створення позитивної думки про ваш бренд. Тому святковий банер з Новим роком повинен бути виконаний з високоякісних матеріалів з принтом з високою роздільною здатністю.

Новорічний друк може наноситься на:

  • Банерну тканину – щільне і міцне ПВХ-полотно, армоване волокнами поліестеру і покрите лаком з одного або двох сторін.
  • Банерну сітку – міцний і, в той же час, легкий матеріал з підкладкою з ПВХ білого кольору. Пропускає до 70% світла, дуже стійкий до несприятливих зовнішніх факторів.

В якості тканинної основи може використовуватися:

  • Blockout – непрозора тканина для двостороннього друку;
  • Frontlit – глянсовий світлонепроникний матеріал для нанесення зображення з одного боку;
  • Backlit – світлопропускаюча поверхня, для якої необхідно встановлювати підсвічування з тильного боку.

новогодняя печать баннеров

Конструкція може розміщуватися як всередині приміщення, так і зовні. На вулиці це може бути рекламна перетяжка, брандмауер, всередині – вивіски, виставкові стенди, брендволу і інші рекламоносії.

Святковий банер з Новим роком – Київ довіряє новорічне оформлення AMS Print

Прикрасити фасад, інтер’єр будівлі до майбутніх зимових свят допоможе новорічний банер.Яскраве барвисте зображення, стильний дизайн і якісний друк 100-відсотків будуть помічені і оцінені оточуючими. Тому настільки важливо довірити виготовлення реклами професіоналам. Компанія АМС Принт вже більше десяти років надає послуги широкоформатного друку, розробляє креативний індивідуальний дизайн для кожного замовлення.

Наші фахівці підберуть новорічний принт, розроблять концепцію святкового оформлення рекламного носія, порадять, яку печатку краще вибрати, в залежності від місця розміщення конструкції. Ми використовуємо тільки якісну тканину і сітку, які відмінно прослужать протягом усього святкового періоду.

Новорічні банери можна замовити за адресою: м Київ, вул. Пухівська, 2А. Також телефонуйте за контактними телефонами, вказаними на сайті. Цікаві питання можна уточнити у консультантів компанії через форму зворотного зв’язку.

Залишити коментар