• 0

ТОП-3 ідеї як прикрасити вітрину магазину або святкова наклейка на вікна

Як прикрасити вітрину магазину до Нового року, Дня св. Валентина та інша святкова наклейка на вікна

Новорічне оформлення вітрин – ефективне рішення для залучення уваги покупців

З наближенням новорічних і різдвяних свят купівельна спроможність зростає в кілька разів. І, в той же час, збільшується конкуренція серед компаній, що пропонують схожі товари і послуги. Як залучити нових клієнтів і вигідно виділити фірму, торгову точку серед конкурентів? У цьому, без сумнівів, допоможе святкове оформлення вітрин плівкою. Наклейка на вікна може інформувати про знижки, акції, розпродажі, оригінальним способом піднести товар, тим самим привертаючи увагу потенційних покупців.

оформление точек продаж

Вітрина – особа магазину, компанії, офісу. Тому дуже важливо, щоб рекламне оформлення було виконано якісно, адже найменший недолік може створити неприємне враження. Давайте розглянемо, як прикрасити вітрину магазину до Нового року, щоб привернути потенційну клієнтську аудиторію.

Як прикрасити вітрину магазину до Нового року – ідеї рекламного оформлення

Один з найбільш поширених варіантів є новорічне оформлення вітрин плівкою. Принт може наноситися на:

  • Перфопленку OneWayVision – матеріал яскраво демонструє зображення, нанесене із зовнішнього боку, і відмінно зберігає видимість, завдяки безлічі маленьких отворів з внутрішньої;
  • Оракал – використовується для створення аплікацій. Кожна деталь зображення наноситься на матеріал і вирізається. В результаті створюється оригінальна композиція;
  • Самоклеющеяся пленку – зображення наноситься на поверхню дуже легко, зберігаючи повну палітру відтінків. Друк виконується на цільному полотні, якому потім можна надати потрібну форму за допомогою спеціального плоттера.

Створюючи наклейки сніжинки та інші декорації до Нового року, варто приділити особливу увагу кольором і освітленню. Для прикраси часто використовують відтінки, які асоціюються з Новим роком: білий, сріблястий, зелений, золотистий, синій. Також варто подбати про те, щоб наклейка на вікнах була добре видна не тільки вдень, але і у вечірній час доби. Тому варто використовувати додаткове підсвічування.

Святкове оформлення вітрин плівкою і наклейка на вікна

Рекламно-виробнича компанія АМС Принт пропонує креативне новорічне оформлення вітрин плівкою. Наші співробітники допоможуть створити незвичайний декор, який виділить ваш market-place серед інших і запам’ятається перехожим. Якщо у вас ще не сформувалася ідея, як можна прикрасити фасад будівлі, наші дизайнери ретельно продумають кожну деталь, щоб святкова рекламна кампанія сприяла збільшенню продажів. Оформляючи замовлення у фірми АМС Принт, ви отримаєте професійну розробку концепції, продукцію, виготовлену з високоякісних матеріалів, швидку доставку і поклейку реклами. І все це за дужевигідною ціною.

оформление витрин пленкой

Замовляйте новорічне оформлення вітрин за телефонами, азначеним на сайті, або за адресою: м Київ, вул. Пухівська, 2А. Всі питання, що цікавлять можна уточнити у наших менеджерів через форму зворотного зв’язку.

Залишити коментар