• 0

Як підготувати макет до друку

Підготовка файлів для широкоформатного друку – основні вимоги до макетів

Що таке додрукарська підготовка макету?

Нерідко замовники зовнішньої або інтер’єрної реклами стикаються з проблемою, коли продукція після фотодруку не зовсім відповідає макету, підготовленого дизайнером. Виникають проблеми з передачею кольору, шрифтом і розміром шрифтів, розміщенням внутрішніх елементів. Найчастіше пов’язано це з тим, що підготовка до широкоформатного друку на спеціальному обладнанні вимагає дотримання чітких норм, що висуваються до прототипу. А багато фахівців не звертають на них належну увагу і тому шаблон відправляється на доопрацювання.

допечатная подготовка макетов

Підготовка до макета – невід’ємний етап у створенні рекламної продукції, адже від її якості залежить вид готового носія. Її головне призначення – зробити зразок, відповідний технологічним вимогам фотодруку, матеріалами, які будуть використовуватися.

Переддрукарськапідготовка файлів для широкоформатного друку включає наступні етапи:

  • визначення розмірів листа і пропусків на обрізку;
  • тип розкладки елементів на аркуші;
  • нанесення технологічних маркерів, які будуть використовуватися під час обрізання.

Після додрукарської підготовки макета можна приступати до створення цифрової версії прототипу.

Як зробити макет для друку – на що слід звертати увагу

Спочатку необхідно визначитися з типом зображення, яке буде використовуватися, – растрове або векторне.

Загальні вимоги:

  • колір в системі CMYK, з роздільною здатністю до 300 точок на дюйм при растровій графіці;
  • поля більше 10 см;
  • без пропусків під обріз;
  • чорний колір композитний 60/60/60/100;
  • розмір фотомакета 1:1, для векторних може використовуватися 1:0;
  • назва електронного документа латинськими символами.

Також варто враховувати, що в роботу не приймаються файли в форматах doc, ppt, xls, cad. Для растрових зразків це формат TIFF, векторних – EPS, PDF. Також на доопрацювання відправляються файли в шарах, з масками, альфа-каналами, з шрифтами.

Якість широкоформатного друку – гарантія успішної рекламної кампанії

Рекламно-виробнича компанія АМС Принт більше 10 років надає послуги фотодруку в Україні, здійснює виробництво та монтаж рекламоносіїв. Якщо ви не знаєтеяк підготувати макет до друку, наші дизайнери допоможуть реалізувати ваші креативні ідеї. На кожному етапі підготовки рекламного продукту всі деталі обговорюються з клієнтом, щоб кінцевий результат максимально виправдав очікування. Гарантуємо дотримання термінів виготовлення і висока якість широкоформатного друку.

качественная широкоформатная печать

Зверніть увагу, якщозображення для широкоформатного друку не відповідає вимогам, макет для роботи прийматися не будуть. Виправлення нашими фахівцями оплачуються окремо. Замовляйте спектр послуг, зателефонувавши нам за контактними телефонами, або відправити замовлення на електронну пошту. Цікавлять питання можна задати через форму зворотного зв’язку.Чекаємо вас за адресою: Київ, вул. Пухівська, 2А. Доставка здійснюється по всій Україні.

Звертайтеся, ми створимо якісну рекламу саме для вашого бізнесу!

Залишити коментар