• 0

Друк великих форматів в зовнішній рекламі

3 причини вибрати друк великих розмірів для зовнішньої реклами

Друк великого формату – необмежені можливості для бізнесу

На сьогоднішній день, в надії залучити нових клієнтів, споживачів, серед компаній все більшої популярності набирає нестандартна зовнішня реклама великого формату . Її першим і головною перевагою, без сумніву, є нестандартний розмір, який притягує до себе увагу і дозволяє втілити в життя багато креативних рекламних ідей.

Навіщо потрібна велика реклама ? Друга причина дає можливість отримати більш ніж проста відповідь – нестандартна зовнішня реклама формує і підвищує імідж компанії, торгової марки, бренду . І по-третє, тому що графічне зображення краще сприймається з великої відстані, друк великого формату дозволяє показати все особливості рекламованого товару, послуги, їх унікальність . Вона створює лояльне ставлення до бренду, допомагаючи тим самим розвивати бізнес.

Печать больших форматов

Велика реклама: друк банерів великих розмірів і інших конструкцій

Друк великого формату – одне з найсильніших засобів впливу на аудиторію. До Мегаформат відносяться поверхні, площа яких сягає понад 36 квадратних метрів. Розглянемо найпопулярніші конструкції.

Один з найбільш поширених видів друку великого формату. Банери в основному розміщуються на магістральних щитах, використовуються для декорування стін будівлі. Принт наноситься спеціальними фарбами, які не піддаються впливу зовнішніх факторів.

Найбільший вид зовнішньої реклами в Києві і інших містах країни. Переважно використовується для маскування ремонтних робіт і реконструкції будівель. Також брандмауерное полотно з легкістю може покрити стіну будь-якого розміру.

  • Суперсайти

Зовнішня конструкція на опорі, висота якої може досягати 30 м, з зовнішнім підсвічуванням. Максимальна площа рекламної поверхні – 75 кв. м. Найчастіше така зовнішня реклама розміщується вздовж автомобільних магістралей, на транспортних розв’язках, біля мостів.

Великогабаритний щит (4х12 м) з двома поверхнями на сталевий основі, на яких в рівній мірі можна розмістити інформацію. Ідеально підходить для монтажу за містом або в менш жвавих житлових районах.

Монтуються на даху будівлях, видно з відстані 3-4 кілометри. Працюють днем за рахунок об’ємності (висота зазвичай доходить до 5 м), а ввечері – за рахунок використання світла.

Печать больших размеров

Друк великого розміру: особливості технології

Великий формат дозволяє створювати макети, які відрізняються оригінальними дизайнерськими рішеннями. Але при цьому для банерів та інших великогабаритних конструкцій варто враховувати, що до нестандартного розміру повинні бути і особливі вимоги.

По-перше, друк великого формату повинна відрізняться високою якістю і точністю передачі кольорів. Зображення не повинно розпливатися, втрачати чіткості переходу ліній. Воно повинно сприйматися як велика яскрава картина, адже її головне завдання візуально впливати на людину. Також такий вид друку повинен бути дуже якісним, не піддаватися впливу сонячних променів, вітру, дощу, снігу та інших факторів.

Друк великих форматів – Київ вибирає нестандартні рішення

Якщо вам необхідно замовити друк великих форматів в Києві або інших містах України, звертайтеся в рекламно-виробничу компанію АМС Принт. Ми створюємо ексклюзивні носії, які стануть візитною карткою вашої компанії. Це – дахові конструкції, банери, брандмауери та інші носії. Крім того, здійснюємо монтажні роботи виготовленої продукції.

Замовляючи друк великих розмірів в AMS Print, клієнт отримує:

  • професійне спілкування і обслуговування;
  • особливу увагу до всіх побажань, ідеям;
  • оптимальні терміни виконання замовлення;
  • контроль якості на всіх етапах виробництва.

Оформити замовлення можна за контактними телефонами, а також за адресою: м Київ, вул. Пухівська, 2-а.

Друк великих форматів – Київ переконався в нашому професіоналізмі. Не пропустіть і ви можливість створити якісну нестандартну рекламну кампанію!

Залишити коментар