• 0

Зовнішня реклама на авто

Зовнішня реклама на авто: тренди 2018 року

Ефективний інструмент маркетологів – обклеювання авто рекламою

Чому це працює?Реклама на авто дійсно приносить хороший ефект впізнаваності бренду і інформування про продукт / послугу / акції завдяки широкому обхвату аудиторії. Корпоративний, приватний або громадський транспорт курсує по таким великим містам як Київ, Одеса, Дніпро, що привертає свою цільову аудиторію.

наружная реклама на авто

Рухома зовнішня реклама має більш широке охоплення, ніж статична річ очевидна, АЛЕ. Чи доводилося вам звертати увагу на те, як неякісна обклеювання авто рекламою здатне зіпсувати враження про рекламований продукт? Наприклад,поклейка реклами на авто по іржі або брудному склу. Або стики в таких місцях, що при похибки в нанесенні, зображення виглядає безглуздо.

Вимоги до якості зовнішньої реклами як в Києві, так і по всій Україні, постійно підвищується, і на ринок виходять компанії, які надають послуги широкоформатного друку з застосуванням якісних матеріалів і сучасного обладнання.

Реклама на авто: актуальний вибір матеріалів і способів виготовлення

Сучасний ринок плівок в Києві до початку 2018 року пропонує велику кількість варіантів, що умовно їх розділити на три основні групи:

  • Топовий сегмент. Йдеться про вініли 3M Scotchprint 1080, Arlon, Hexis і подібних. Вони тримаються близько 10 років, легко наносяться і знімаються, не ушкоджуючи фарбу машини і не залишають клею, навіть коли була поклейка плівки на скло.
  • Середній сегмент – KPMF, Oracal. Термін служби таких плівок около 6 років. Особлівістю поклейки такой плівки на скло відрізняється складним завдання и демонтажем, но добрі зберігають Початкові характеристики, Які НЕ здуваються и не відклеюються по краях. Підходять для довготрівалого брендування на склі та кузові.
  • Бюджетний сегмент – Hexis Ecotac, Oracal 641.Служать близько 3 років. Саме з них найчастіше відбувається виготовляється зовнішня реклама на задньому склі автомобіляі кузові. При дотриманні рекомендацій по правильному нанесення і демонтажу, не залишає клею і не псує зовнішній вигляд транспортного засобу після її видалення.

Окремо варто сказати про не брендових китайських і корейських варіантах. тимчасова зовнішняреклама на склі авто з них цілком виправдана, але клеїти її з довгостроковою перспективою, тим більше на кузов не рекомендується.

Виготовлення реклами на авто: ТОП-3 затребуваних прийому

озглянемо три основні способи, якими створюється зовнішня реклама на авто. Киев і вся Україна рясніє прикладами кожного з варіантів. Робимо висновок, що вони всі працюють для певних цілей.

  • Плотерна різка. Використовується для написів або силуетних зображень. Для виготовлення підходить будь-який вид, навіть хромований.
  • Повнокольоровий друк. Застосовується для кольорових зображень, виглядає ефектно, можливості виготовлення майже не обмежені.
  • Друк на перфорованій плівці. Це, наприклад, реклама на задньому склі автомобіля. Київ також може продемонструвати оформлення вікон приміщень, громадського транспорту і скла з них.

Поклейка реклами на авто: нюанси, про які потрібно знати

Продуманий вибір матеріалу і способу виготовлення ще не гарантують якісний кінцевий результат. Фінальний вид дуже залежить від якості самої обклеювання. Наприклад, всі старання і засоби вилетять в трубу, якщо поклейку проводили на відкритому повітрі при високій температурі або в холодному неопалюваному приміщенні. Найменшої смітинки досить для того, щоб все зіпсувати. Не кажучи вже про іржі, подряпинах або вм’ятини, ігноруючи які можна забути про хороше результаті.

Саме тому важливо замовляти поклейку у компаній, які мають у своєму розпорядженні спеціальними боксами і мають тривалий досвід роботи з багатьма видами плівок.

изготовление рекламы на авто

Компанія АМС Принт в Києві пропонує послугу брендування транспорту, починаючи від розробки макета, широкоформатним друком і закінчуючи поклейкой. Наші майстри вміють поводитися з будь-якими матеріалами.

Щоб отримати максимум ефекту, звертайтеся в компанію AMS Print – Київ, вул. Пухівська, 2А.

Залишити коментар