• 0

Зовнішня світлова реклама

Зовнішня світлова реклама: види, особливості, переваги

Неонова реклама: яскраві, стильні рішення для створення іміджу бренда

На сьогодні звичайною вивіскою, білбордами вже нікого не здивуєш. Навіть яскрава картинка, оригінальний шрифт, смілива гра тонами не завжди допомагає привернути увагу потенційних клієнтів, покупців до послуги, товару. А вночі або через похмуру погоду такі конструкції взагалі можуть залишитися непоміченими.

світлова реклама

Щоб створювати рекламу, яка запам’ятається, необхідно використовувати нестандартні підходи в оформленні. Одне з ефективних рішень – використання підсвітки. Давайте розглянемо, що таке зовнішня світлова реклама, її ключові особливості, види.

Світлодіодна реклама: основні переваги

Світлова реклама – тип рекламних конструкцій, для виготовлення яких використовується підсвітка: неон, світловипромінюючі діоди, люмінесцентні лампи, світлодіодні панелі. Неонова реклама має ключову перевагу – високу ефективність. Її добре видно з будь-якої відстані в різний час доби. За статистикою використання підсвітки збільшує обсяг продажу до 70%. Свого роду, це іміджева реклама. Привертаючи увагу перехожих до продукції, послуги яскравою світловою вивіскою чи банером, інформація про бренд автоматично закарбовується у пам’яті людей.

Зовнішня світлодіодна реклама має такі переваги:

  • висока інформативність – завдяки яскравим, привабливим елементам інформація гарантовано буде помічена і сприйнята споживачем;
  • тривалий термін служби – металевий каркас і плафони з міцного скла захищають світлові деталі від впливу зовнішніх факторів;
  • широкі можливості дизайну – світлова реклама дуже різноманітна. Ви можете обрати оптимальний розмір, форму, тип підсвітки – неон, діоди та ін.

Світлова реклама за призначенням: світлодіодні вивіски, лайтбокси

Зовнішня світлодіодна реклама використовується для вирішення різних маркетингових задач. Види рекламоносіїв можна розподілити на такі функціональні групи:

  • Іміджева реклама (об’ємні букви, короба, дахові установки)

Така світлова реклама розробляється за індивідуальним дизайном. Головне її завдання – створити імідж бренда, компанії.

  • Навігаційна світлова реклама (штендери, вивіски, щити)

Розташовується недалеко від об’єкта, який рекламується, і вказує потенційному покупцеві шлях до нього.

  • Інформаційна (виставкові стенди, лайтбокси, банери, світлові вивіски)

Інформує про послуги компанії, товар, продукт. Часто використовується на виставках, промо-акціях.

Світлові вивіски, банери – як використовувати неон в рекламі

Використання підсвітки для рекламних банерів, дахових установок, фасадних вивісок дозволяє зробити конструкцію видимою в темний час доби, а інформацію на ній доступною для сприйняття навіть із далекої відстані. Підсвітка може створюватися як внутрішнім, так і зовнішнім освітленням.

Найбільш популярні наступні види підсвітки:

  • Відкрита – світлові елементи розміщуються в спеціальних отворах у самій конструкції. Неонова підсвітка формує картинку. Виготовлення такої реклами дуже трудомісткий процес і потребує багато часу.
  • Закрита – світлодіоди розміщується всередині конструкції. Неон потрапляє на зовнішню частину вивіски і підсвічує її зсередини. Для внутрішнього освітлення використовуються діоди, LED-лампи, неон. Реклама буде яскравою в будь-який час і за будь-яких погодних умов.
  • зовнішня – створюється прожекторами, розміщеними в декількох метрах від рекламоносія і спрямованих на нього. Найбільш дешевий тип освітлення, але не менш ефективний.

іміджева реклама

Зовнішня іміджева реклама – світлові вивіски, неон реклама від АМС Принт

Зробити продукт або бренд впізнаваним легко – у цьому допоможе зовнішня іміджева реклама. Але варто пам’ятати, що розробка і виготовлення конструкцій з підсвіткою вимагає професіоналізму, досвіду роботи з такими конструкціями, наявності відповідної конструкторської бази. Усе це має рекламно-виробнича компанія AMS Print. Понад 10 років ми виготовляємо рекламні конструкції, оформлюємо точки продажу, надаємо послуги широкоформатного друку.

Світлодіодні вивіски, банери можна замовити за контактними телефонами, а також за адресою: м. Київ, вул. Пухівська, 2-а.

Залишити коментар