• 0

Вінілова плівка для зовнішньої реклами

Види плівки для реклами: вінілова плівка, матова, ПВХ

Вінілова плівка – популярний матеріал для реклами

Самоклеюча вінілова плівка з ПВХ (полівінілхлориду) – популярна основа для друку зовнішньої реклами, оформлення інтер’єру, декорацій. Матеріал використовують для широкоформатного друку з подальшим нанесенням зображення на рівні або вигнуті поверхні, для виготовлення стікерів, покажчиків, наклейок для брендування транспорту, плакатів та ін.

вінілова плівка

Вінілова плівка ПВХ має значну перевагу серед інших основ для рекламоносіїв – можливість нанесення практично на будь-яку поверхню, стійкість до зовнішніх факторів і впливу побутових хімічних речовин.

Обираючи тип плівки для реклами, слід звернути увагу на виробника та експлуатаційні характеристики матеріалу: можливість використання для зовнішнього оформлення, здатність до ламінування, сумісність із різними чорнилами, щільність, формат, довжину, покриття. Важливо також визначити, чи підходить обрана вінілова плівка для плотера.

Сьогодні існує дуже багато плівок, які використовуються для друку реклами. Матова плівка або основа з глянцевою поверхнею, прозорі/непрозорі матеріали, основи зі світловідбиваючими властивостями тощо дозволяють використовувати ПВХ плівку в різноманітних сферах життя

Рекламна плівка – ПВХ, матова та інші типи матеріалу

види плівки для реклами

Давайте детальніше розглянемо типи плівок, які використовуються для друку реклами.

 • Матова плівка та глянцева. Вибір покриття залежить від того, наскільки важлива відсутність відблисків. Адже в окремих випадках відблиски можуть звести нанівець усю інформацію, яку ви розмістили на рекламному повідомленні.
 • Прозорі, непрозорі, світлорозсіювальні. Непрозорі застосовуються для стендів, вивісок, оформлення вітрин, табличок, дизайну інтер’єру. Світлорозсіювальні підходять для світлових коробів. Прозорі використовуються для оформлення вікон, скляних перегородок в офісах, прозорих дверей, багатошарових композицій.
 • Транспортна плівка наноситься на громадський і приватний транспорт, стійка до хімічних речовин, впливу погодних явищ.
 • Світлонакопичувальна самоклеюча вінілова плівка для зовнішньої реклами випромінює накопичене денне світло протягом 3-4 годин.
 • Світловідбиваюча застосовується для зовнішньої реклами на узбіччях.
 • One-vision або перфорована наноситься на вікна приміщення та транспорту.

За терміном служби ПВХ плівка може бути:

 • мономірна (до 3 років) – використовується для оформлення торгових точок;
 • полімерна (3-5 років) для довгострокового розміщення всередині та зовні приміщення;
 • полімерна та лита (5-7 років) для наземного, водного, залізничного, авіатранспорту.

Це найпоширеніші види плівок Oracal (назва стала загальною, хоча й походить від імені бренду). Оракал – вид вінілової плівки, який випускається у різноманітних варіантах.

Вінілова плівка: основні сфери використання

Широка сфера застосування матеріалу обумовлена універсальністю та стійкістю до зовнішніх впливів. Найчастіше замовляють широкоформатний принт на вініловій плівці з метою:

 • оформлення вітрин, торговельних залів;
 • декорування інтер’єру офісних і житлових приміщень;
 • брендування громадського і корпоративного транспорту;
 • створення боксів із внутрішньою підсвіткою;
 • оформлення басейнів, душових, спортзалів.

Щоб правильно підібрати оптимальний матеріал відповідно до ваших цілей та завдань, важливо ознайомитися з основними видами плівок – вінілова, матова, ПВХ та інші, а також знайти відповідальну компанію, яка втілить усі ваші побажання в життя.

Рекламно-виробнича компанія AMS Print – це реалізація рекламних проектів різної складності, сучасні напрацювання та нові технології, які дозволяють уникнути будь-яких проблем при нанесенні картинки на плівку.

Звертайтеся за консультацією до наших спеціалістів. Вони допоможуть обрати основу для друку, чорнила, створять оригінальний дизайн для вашої реклами. Ми гарантуємо довговічність, якість виготовленої продукції.

Залишити коментар