• 0

Відмінність білборда від банера: розмір, види, дизайн

Рекламні конструкції банер і білборд: в чому різниця

Що таке білборд і в чому його відмінність від банера

Сьогодні рекламно-виробнича сфера пропонує різноманітні варіанти зовнішньої реклами. Одними з найпопулярніших конструкцій вважаються рекламні щити і банери. Багато хто думає, що це одна й та ж конструкція, хоча різниця між білбордом і банером суттєва.

що таке білборд

Білборд – це рекламна конструкція, в той час як банер – це матеріал для її виготовлення. Банер використовується як основа для розміщення реклами на білборді. Давайте розглянемо детальніше, що таке білборд, а що таке банер, які розміри мають рекламні щити, особливості дизайну, види конструкцій.

Білборд: популярні розміри конструкції, основні типи

Як правильно писати: білборд чи бігборд? Багато хто робить помилку у вимові та написанні. Поняття з’явилося в англійській мові як дошка оголошень (billboard). Тому правильний – перший варіант. Плутанина виникла в 1990-х, коли в Москві з’явилася велика компанія з назвою BigBoard.

Більшість людей точно бачили білборд на вулицях свого міста, хоча можливо не знають назви конструкції. Це зовнішня рекламна конструкція, на якій розміщують оголошення великих форматів. Найпоширеніший розмір принта для такого рекламного носія – 3х6 м. Хоча використовують й інші формати. Наприклад, на автомагістралях розміщують білборди 3х12 м, 5х15 м. Їх іще називають суперсайт або суперборд.

Білборд буває декількох типів:

  • стандартний прямокутний з опорою по центру;
  • три щита на одному стовбі;
  • прапоровидний – з опорою на краю;
  • V-подібний дизайн;
  • подвійний прапор.

рекламні щити

Зовнішня реклама на білбордах, розмір і види банерів

Банер – полотно, на яке наноситься зображення. Така реклама може розміщуватися на фасаді будинку, використовуватия для брендування транспорту та ін. Конструкції з банерним полотном легко монтувати і демонтувати. Використовуються для розміщення оголошень, оформлення сцени, дизайну виставкового майданчика, торгового залу.

Залежно від тканини і фарби виокремлюють такі види банерів:

  • Світловідбиваючі – для рекламних щитів, брандмауерів, перетяжок;
  • Світлорозсіювальні – для світлових коробів;
  • Сітка – для розміщення на транспорті, вітринах, оформлення будівельних майданчиків з метою їх закрити.

Білборд може бути будь-якого формату. Найбільш популярний розмір 3 на 6 метрів. Друк великого формату здійснюється на спеціальних широкоформатних принтерах. Лицьова сторона полотна передає зображення практично з фотографічною точністю (виняток – габаритні сітки).

Реклама на білбордах: Київ обирає широке охоплення аудиторії

Підсумуємо! Правильно говорити білборд, а не бігборд. Білборд – рекламна конструкція, банер – полотно, на яке наноситься зображення. До 70% білбордів виготовляють форматом три на шість метрів. Те, що ми звикли називати бордами, друкують на банерній тканині.

Залишити коментар