• 0

Весільний банер: ідеї пресволів на весілля

Оригінальний банер на весілля: 5 ідей для яскравої фотосесії від AMS Print

Банер для фотозони на весілля – стильний варіант святкового декору

Будь-яку важливу подію у своєму житті людина хоче зберегти на фото. Тим більше, коли мова йде про весільний день. Хочеться, щоб знімки були тематичними, стильними і повністю передавали святкову атмосферу. Тому стилізовані плакати, банер на весілля – must have у декоруванні урочистого залу і створенні фотозони. Весільний банер дозволить не лише створити стильне місце для святкових фотографій з молодятами, а й вигідно вирішити проблему декорацій.

Весільний пресвол виконують із високоякісних матеріалів, щоб жодна дрібна неточність не вплинула на настрій свята.

весільний пресвол

Вибір полотна, фарб, підсвітки залежить від особливостей проведення заходу. Щоб передати тематику свята, кольори, шрифти, декоративні елементи виконують в одному стилі. Давайте розглянемо, яким буває пресвол на весілля, фото оформлення конструкцій, ідеї для створення яскравої і атмосферної фотозони.

Весільний банер: цікаві ідеї, як зробити банер на весілля

Варіантів оформлення зони для фотосету дуже багато. Який же банер на весілля обрати? Усе залежить від декількох факторів:

 • індивідуальні вподобання пари – ключовий критерій, який враховується в першу чергу;
 • тематика і стиль свята – елементи декору, виконані в одній кольоровій гамі, додадуть особливого настрою фотографіям;
 • місце проведення – для приміщення можна обрати плакат, виготовлений зі щільного картону, а для свята на відкритому повітрі – банер на весілля із вологостійких матеріалів;
 • бюджет – вартість залежить від типу і міцності матеріалів, складності виготовлення пресвола на весілля, установки конструкції, її розміру.

Пропонуємо кілька ідей для оформлення банера, щоб весілля залишилося пам’ятним днем, наповненим теплими емоціями і враженнями.

 • Колаж із фотографій. Невелика стіна з фотографіями молодят, починаючи з дитячих років до дня створення нової сім’ї, дозволить гостям згадати найяскравіші моменти життя молодих людей, простежити за їх історією кохання. Фотоколаж – не найкращий фон для фотосесії. Але така конструкція стане гарною прикрасою залу. Для створення стіни рекомендується оформити фотографії в одному стилі, скорегувати кольори, усунути дефекти. Друк здійснюється на паперовому полотні або банерній тканині.
 • Пресвол на весілля – банерное полотно, натягнуте на каркас. Найбільш популярний тип конструкцій для весільної фотозони. Розміщується як зовні, так і всередині приміщення. На каркас легко встановити підсвітку, що особливо актуально для виїзних церемоній. На полотно наноситься інформація різного характеру: дата весілля, імена молодят, іменні логотипи, різні написи. Також конструкцію прикрашають живими квітами, драпірують стрічками.
 • Банер на весілля “Love is”. Романтичні зображення – серце, повітряні кульки, гойдалки та інші елементи, нанесені на полотно, послужать гарним фоном для створення пам’ятних знімків.
 • Плакат у вигляді шаржу, конструкції з мультиплікаційними персонажами з отворами для обличчя додадуть грайливого тону фотографіям і стануть основою для створення оригінального сюжету на знімках.
 • Тематичний банер на весілля. Якщо свято проводиться за мотивами фільму або в стилі певної епохи, для оформлення фотозони використовуйте банери в такій же стилістиці.

Весільний банер: поради з оформлення від АМС Принт

банер на весілля

Перед тим, як замовити банер на весілля, приділіть особливу увагу наступним моментам:

 • Стандартний розмір банера – 3х2 метри. Конструкція меншого розміру може загубитися на фоні людей і погано показуватися на знімках. Пам’ятайте, що постер служить фоном, тому сторонні елементи не повинні потрапляти в кадр.
 • Каркас press wall повинен легко розбиратися і збиратися. Це дозволить транспортувати конструкцію без зайвих труднощів.
 • Використовуйте підсвітку, особливо якщо фотозона розміщена на вулиці.
 • Банер на весілля не повинен мати занадто строкатий фон. Найкраще зробити оформлення в нейтральних однотонних тонах.

Читайте більше корисних рекомендацій про оформленню банерів на весілля та інші урочисті події, створення оригінальної реклами у блозі новин AMS Print. Слідкуйте за новими публікаціями на сайті і будьте в курсі останніх трендів  зовнішньої та інтер’єрної реклами разом з нами.

Залишити коментар