• 0

Самоклеюча плівка: як клеїти і зняти

КатегоріїБлог

Як зняти самоклеючу плівку зі скла, автомобіля: основні поради та рекомендації

Як зняти самоклейку і не пошкодити поверхню, на яку вона нанесена

Для декорування інтер’єру, брендування транспорту, тонування вікон, оформлення вітрин, інформаційних покажчиків, табличок використовують самоклеючі, вінілові плівки, перфоплівку. Але з часом матеріал зношується і його необхідно замінити. У такий момент виникає питання: як зняти самоклейку зі скла або будь-якого іншого матеріалу, при цьому не пошкодивши його.

Щоб зняття рекламної плівки зі скла було правильним, необхідно враховувати:

  • тривалість експлуатації – чим триваліший період експлуатації, тим сильніше ступінь зчеплення фотоплівки з поверхнею;
  • тип поклейки й матеріал;
  • вплив зовнішніх факторів.

як зняти самоклеючу плівку

Як зняти самоклеючу плівку Оракал зі скла? Це можна зробити за допомогою фена. Оракал потрібно добре прогріти теплим потоком повітря. При цьому слід контролювати дистанцію, щоб не деформувати поверхню, на яку наклеєна плівка. Далі самоклейку зачіпають канцелярським ножем і обережно відтягують за частину, яка почала відклеюватися. Зривати фотоплівку необхідно під кутом 90°. Це дозволить без труднощів відокремити клейовий шар.

Як зняти самоклейку з авто і не пошкодити транспортний засіб

Дуже часто на машини клеять зображення, надруковані на самоклеючій плівці. Це можна зробити в рекламних цілях або за бажанням власника авто прикрасити транспортний засіб декорованими елементами. Але матеріали недовговічні, і водії починають задумуватися, як зняти самоклеючу плівку з машини.

Може бути кілька причин, чому демонтують елементи брендування:

  • наклейка постраждала в процесі експлуатації авто;
  • реклама стала неактуальною;
  • виникло бажання змінити картинку на нову.

Щоб правильно зняти самоклеючу плівку, необхідно знати фірму-виробника самоклейок, час експлуатації наклейок, адже від цього залежатиме складність робіт. Наклейки, залишки клею знімають промисловим феном. Щоб не пошкодити фарбу, зняття плівки з автомобіля варто довіряти фахівцям. Адже часто кузов автомобіля цілком заклеюють рекламними фотоплівками, крізь які не видно деталі машини.

як зняти самоклейку

Самоклеюча плівка: як клеїти матеріал

Якщо ви вирішили декорувати поверхню, то чітко дотримуйтеся інструкції, на якій описується поклейка самоклеючої плівки. Це гарантує якісний кінцевий результат і забезпечить легкий демонтаж самоклейки.

Поклейка самоклеючої плівки може замовлятися для оформлення:

  • вітрин магазинів;
  • інтер’єру приватних будинків, офісних приміщень;
  • громадського транспорту та корпоративних авто;
  • торгових залів.

Працюючи з великими рекламними конструкціями, зняти самоклейку зі скла, не пошкодивши поверхню, зможуть тільки професійні робітники. Варто замовити поклейку у компанії, яка має тривалий досвід роботи в даній сфері. Таку послугу надає рекламно-виробнича фірма AMS Print. Наші спеціалісти працюють з різними матеріалами, якісно і в оптимальні терміни виконають замовлення.

Якщо у вас виникли питання про переваги, які має самоклеюча плівка, як клеїти матеріал і знімати його, звертайтеся до консультантів за контактними телефонами, вказаними на сайті. Дізнатися інформацію про те, як наклеїти плівку на скло або зняти самоклеючу плівку, можна також скориставшись формою зворотного зв’язку. Ми знаходимося за адресою: Київ, вул. Пухівська, 2А. Будемо раді допомогти!

Залишити коментар