• 0

7 порад, як правильно підготувати макет до друку

Підготовка до широкоформатного друку: основні вимоги до макетів

Що таке додрукарська підготовка макету?

Нерідко замовники зовнішньої або інтер’єрної реклами зіштовхуються з проблемою, коли продукція після фотодруку не відповідає макету, який розробив дизайнер. Виникають труднощі з передачею кольору, накресленням шрифту, розміщенням внутрішніх елементів. Пов’язано це з тим, що підготовка до широкоформатного друку на спеціальному обладнанні вимагає дотримання чітких норм, яким має відповідати прототип. Але багато фахівців не звертають на них належної уваги, і тому шаблон відправляється на доопрацювання замовником.

додрукарська підготовка

Додрукарська підготовка макета – невід’ємний етап у створенні рекламної продукції, адже від його якості залежить вид готового носія. Підготовка файлів до широкоформатного друку дуже важлива. Це дозволяє створити прототип, який буде відповідати технологічним вимогам фотодруку, матеріалам, які будуть використовуватися.

Підготовка до широкоформатного друку включає наступні етапи:

  • визначення розмірів листа і пропусків для обрізування;
  • тип розкладки елементів на аркуші;
  • нанесення технологічних маркерів, які будуть використовуватися під час обрізування.

Після додрукарської підготовки макета можна створювати цифрову версію прототипу.

Як підготувати макет для друку – на що слід звертати увагу

Спочатку необхідно визначитися з типом зображення, яке буде використовуватися, – растрове чи векторне.

Загальні вимоги до макетів широкоформатного друку:

  • колір в системі CMYK, з роздільною здатністю до 300 точок на дюйм для растрової графіки;
  • поля понад 10 см;
  • без пропусків під обріз;
  • чорний колір композитний 60/60/60/100;
  • розмір макета 1:1, для векторних може використовуватися 1:0;
  • назва електронного документа латинськими символами.

Слід враховувати, що в роботу не приймаються файли в форматах doc, ppt, xls, cad. Для растрових зразків використовується формат TIFF, векторних – EPS, PDF. Також на доопрацювання відправляються файли з масками, альфа-каналами, зі шрифтами.

Якісна підготовка до широкоформатного друку – гарантія успішної рекламної кампанії

Рекламно-виробнича компанія АМС Принт понад 10 років надає послуги фотодруку в Україні, здійснює виробництво та монтаж реклами. Якщо ви не знаєте, як підготувати макет до друку, наші дизайнери допоможуть реалізувати ваші креативні ідеї. На кожному етапі підготовки рекламного продукту всі деталі обговорюються з клієнтом, щоб кінцевий результат максимально виправдав очікування. Гарантуємо дотримання термінів виготовлення замовлення і високу якість готової продукції.

качественная широкоформатная печать

Зверніть увагу: якщо зображення не відповідає вимогам, макети для роботи прийматися не будуть. Додрукарська підготовка нашими фахівцями оплачуються окремо. Замовляйте спектр послуг, зателефонувавши за контактними телефонами, або відправляйте замовлення на електронну пошту. Чекаємо вас за адресою: Київ, вул. Пухівська, 2А. Доставка здійснюється по всій Україні.

Звертайтеся, ми створимо якісну рекламу саме для вашого бізнесу!

Залишити коментар