• 0

Друк великих форматів у зовнішній рекламі

3 причини обрати друк великих форматів для зовнішньої реклами

Реклама великого формату – необмежені можливості для бізнесу

Сьогодні з метою залучення нових клієнтів серед багатьох компаній усе більшої популярності набирає нестандартна зовнішня реклама великого формату. Її основна перевага – нестандартний розмір, який привертає до себе увагу і дозволяє втілити в життя різноманітні креативні рекламні ідеї.

Навіщо потрібна велика реклама? Друга причина дає можливість отримати більш ніж просту відповідь – нестандартна реклама формує і підвищує імідж компанії, торгової марки, бренду. І, по-третє, графічне зображення краще сприймається з великої відстані. Тому друк великих форматів дозволяє показати всі особливості рекламованого товару, послуги, їх унікальність. Реклама великого формату створює лояльне ставлення до бренду, допомагаючи таким чином розвивати бізнес.

друк великих форматів

Велика реклама: друк банерів великих розмірів та інших конструкцій

Друк великих форматів – один із найбільш ефективних методів впливу на аудиторію. До мегаформату відносяться поверхні, площа яких становить понад 36 квадратних метрів. Розглянемо найпопулярніші конструкції.

  • Банери великих форматів. Банери переважно розміщують на магістральних щитах, використовують для декорування стін будівель. Принт наноситься спеціальними фарбами, які не піддаються впливу зовнішніх факторів.
  • Брандмауери. Найбільший вид зовнішньої реклами в Києві та інших містах країни. Використовується для маскування ремонтних робіт і реконструкції будівель. Брандмауерне полотно з легкістю може закрити стіну будь-якого розміру.
  • Суперсайти. Зовнішня конструкція на опорі, висота якої може досягати 30 м, із зовнішнім підсвічуванням. Максимальна площа рекламної поверхні – 75 кв. м. Найчастіше така велика реклама розміщується уздовж автомобільних магістралей, на транспортних розв’язках, біля мостів.
  • Суперборди. Великогабаритний щит (4х12 м) із двома поверхнями на сталевій основі. Ідеально підходить для монтажу за містом або поряд із житловими районами.
  • Дахові установки. Монтуються на даху будівель. Нестандартна реклама на даху сприймається навіть із відстані 3-4 кілометри. Працює вдень ​​за рахунок об’ємності (висота зазвичай досягає 5 м), а ввечері – завдяки використанню підсвітки.

реклама великого формату

Друк великих форматів: особливості технології

Великий формат дозволяє створювати макети, які відрізняються оригінальними дизайнерськими рішеннями. Але при цьому, виготовляючи банери та інші великогабаритні конструкції, слід враховувати, що нестандартна реклама має особливі вимоги до друку.

По-перше, друк великих форматів повинен відрізнятися високою точністю передачі кольорів. Зображення не розпливається, не втрачає чіткості переходу ліній. Воно має сприйматися як велика яскрава картина, виконуючи своє головне завдання – візуально впливати на людину. Також друк реклами великого формату повинен бути дуже якісним: не піддаватися впливу сонячних променів, вітру, дощу, снігу та інших факторів.

Реклама великого формату – Київ обирає нестандартні рішення

Якщо вам необхідно замовити друк великих форматів у Києві або іншому місті України, звертайтеся до рекламно-виробничої компанії АМС Принт. Ми створимо нестандартну рекламу, яка стане візитною карткою вашої компанії. Це – дахові конструкції, банери, брандмауери та ін. Крім того, наші спеціалісти здійснюють монтажні роботи виготовленої продукції. Оформити замовлення можна за контактними телефонами, а також за адресою: м Київ, вул. Пухівська, 2-а.

Великоформатний друк – Київ переконався в нашому професіоналізмі. Не втрачайте і ви можливості провести якісну нестандартну рекламну кампанію!

Залишити коментар