• 0

5+ порад з поклейки плівки Oracal на різні поверхні

Поклейка плівки Oracal: як досягти бажаного результату від реклами

У яких випадках використовується обклеювання Оракалом

Один із різновидів вінілової плівки – Оракал. Назва матеріалу походить від назви виробника, який вважається найвідомішим брендом на ринку рекламних матеріалів. Високу якість продукції пропонують і компанії Ritrama, Avery та інші, проте саме обклеювання вітрини плівкою Оракал уже не перший рік залишається найбільш затребуваною послугою серед замовників рекламної продукції.

обклеювання оракалом

Поклейка плівки Oracal використовується для друку зовнішньої та інтер’єрної реклами, а також для виготовлення рекламних дрібниць: стікерів, наклейок і т.д. Брендування транспорту, поклейка вітрин плівкою, тонування вікон, оформлення вивісок, об’ємних букв, штендерів, покажчиків, інформаційних табличок – для всього підходить обклеювання Оракалом.

Поклейка Оракалу має ряд переваг:

  • порівняно невисока вартість основи і виконання робіт;
  • наноситься на різноманітні поверхні;
  • матеріал представлений різними класами – від економ до преміум;
  • необмежені можливості обклеювання вітрин;
  • застосовується як для інтер’єрної, так і для зовнішньої реклами.

Поклейка плівки Oracal – Київ обирає ефективні рекламні рішення

Особливість поклейки плівки Оракал полягає в тому, що найменший промах при нанесенні матеріалу може зіпсувати весь вигляд реклами. Наприклад, непомітна смітинка перетвориться на помітну випуклість на рівній поверхні. Oracal підкреслить найдрібніший потік фарби на основі, якщо її підготовці не було приділено належної уваги.

Як наклеїти Оракал, щоб не зіпсувати вигляд реклами? Щоб правильно поклеїти плівку, слід враховувати наступні фактори.

  • Матеріал. Плівка погано клеїться на певні основи та структури, наприклад, дерево, чорний метал або тканину з ворсом. На це слід звернути увагу в першу чергу.
  • Рельєф. Необхідно вирахувати ступінь розтягування клейкої основи, щоб уникнути її розривів або стягнень.

поклейка плівки oracal

При професійній поклейці плівки Oracal обов’язково враховується температурний режим, спосіб наклеювання і термін, відведений для висихання матеріалу (наприклад, при нанесенні на мильний розчин), особливості малюнка, особливо при нанесенні на рельєфну поверхню написів, зображення осіб.

Вартість робіт залежатиме від якості плівки, а також поверхні, на яку вона наноситься, форми і розміру конструкції, умов проведення робіт. Відповідно, чим складніше завдання, тим доцільніше замовити виконання поклейки у фахівців.

Поклейка плівки Oracal – Київ не ризикує, обираючи бездоганну якість

Оскільки поклейка плівки Oracal – трудомісткий і кропіткий процес, а найменші помилки при нанесенні можуть призвести до необхідності виконувати роботи наново, грамотні підприємці вважають за краще не ризикувати та замовити послугу у професіоналів. Компанія AMS Print пропонує послуги дизайну та друку. У нас можливе обклеювання Оракалом будь-яких поверхонь, виробництво всіх видів реклами та оформлення рекламних конструкцій різної складності. Десятирічний досвід компанії гарантує кращу якість у Києві та Україні.

Залишити коментар