Місячні архіви: Лютий 2019

  • 0

Правила розміщення зовнішньої реклами в Києві

Правила розміщення зовнішньої реклами: що потрібно знати підприємцям

Дозвіл на зовнішню рекламу: реєстрація, узгодження установки

Для продажу товарів та послуг на ринку підприємці успішно використовують зовнішні рекламні конструкції. Це недорогий спосіб залучити аудиторію і зацікавити потенційних споживачів рекламованим товаром. Продумування рекламної кампанії не обмежується дизайном і виготовленням конструкції. Для її реалізації може знадобитися час, адже потрібно отримати дозвіл на зовнішню рекламу, обговорити умови монтажу з муніципальною владою.

Реєстрація зовнішньої реклами відбувається після перевірки всіх технічних даних. Якщо вони відповідають нормам, видається дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.

Плата за розміщення зовнішньої реклами йде до міського бюджету. Через скорочення кількості рекламоносіїв ціна на оренду зросте. Але і у самих підприємців буде стимул робити якісний продукт, який з перших хвилин зачепить перехожих продуманою і грамотно надрукованою картинкою. Установка зовнішньої реклами без дозволу заборонена. Такі конструкції демонтуються, а власникові рекламоносія потрібно буде сплатити штраф.

Правила розміщення зовнішньої реклами: де можна встановлювати конструкції

У 2018 році в Києві почали запроваджувати нові правила розміщення зовнішньої реклами, розробляти типові схеми для установки носіїв. Які моменти враховуються в першу чергу?

  • Безпека городян. Дозвіл на рекламу не можна отримати, якщо установка планувалася на місцях зупинки транспортних засобів, житлових будинках, над мостами, тунелями, дорожніми перехрестями, переходами для пішоходів.
  • Збереження зовнішнього вигляду пам’ятників культури, старовинних архітектурних будівель. На фасадах вивіски не повинні загороджувати вікна, балкони та інші елементи архітектури.
  • Особливий режим установки реклами в нульовій зоні – території міста, в якій зосереджена основна маса історичних і культурних пам’яток. У таких центрах дозволено розміщувати тільки покажчики, інформаційні таблички біля входу в приміщення. Тимчасова інформація може подаватися на брандмауерному полотні, яке розміщується на будівлі, для якої проводиться реконструкція. Вивіска може займати не більше 20% полотна.
  • У першій і другій зонах, які прилягають до нульової, допускається установка вивісок у вигляді об’ємних букв, логотипів компаній, сітілайтів. У третій (спальні, індустріальні райони) і четвертій (територія за містом) – розміщуються всі види білбордів, встановлюється підсвічування.

Правила розміщення зовнішньої реклами у Києві: зонування

Дані правила не залишили осторонь і брендування транспорту та місць громадських зупинок. На історичних станціях київського метро розміщувати рекламу заборонено. Це можливо тільки на нових станціях метрополітену. Брендування пасажирських автобусів, трамваїв буде узгоджуватися з відповідним управлінням Київської міської ради.

Правила розміщення зовнішньої реклами: 5 ключових особливостей

Перед тим, як замовити виготовлення реклами у рекламно-виробничої компанії, врахуйте наступні нюанси:

  • термін експлуатації рекламоносія;
  • формат і тип рекламної конструкції;
  • місце розміщення, орієнтуючись на основні правила установки реклами;
  • наявність підсвічування, особливо актуально для реклами, яка повинна сприйматися в будь-який час доби;
  • глянцеве або матове покриття.

Дізнавайтеся актуальну інформацію про особливості зовнішніх конструкцій, формати, специфіку виготовлення реклами, технології широкоформатного друку для рекламних носіїв у блозі рекламно-виробничої компанії AMS Print. Слідкуйте за оновленнями статей на нашому сайті. Корисні матеріали стануть керівництвом для реалізації успішної рекламної продукції. Залишайте коментарі до публікацій, діліться особистим досвідом. Ми завжди раді зворотному зв’язку з нашими читачами!