Місячні архіви: Серпень 2017

  • 0

Друк великих форматів у зовнішній рекламі

3 причини обрати друк великих форматів для зовнішньої реклами

Реклама великого формату – необмежені можливості для бізнесу

Сьогодні з метою залучення нових клієнтів серед багатьох компаній усе більшої популярності набирає нестандартна зовнішня реклама великого формату. Її основна перевага – нестандартний розмір, який привертає до себе увагу і дозволяє втілити в життя різноманітні креативні рекламні ідеї.

Навіщо потрібна велика реклама? Друга причина дає можливість отримати більш ніж просту відповідь – нестандартна реклама формує і підвищує імідж компанії, торгової марки, бренду. І, по-третє, графічне зображення краще сприймається з великої відстані. Тому друк великих форматів дозволяє показати всі особливості рекламованого товару, послуги, їх унікальність. Реклама великого формату створює лояльне ставлення до бренду, допомагаючи таким чином розвивати бізнес.

друк великих форматів

“Дізнатись більше”

  • 0

Що таке інтер’єрний друк

Інтер’єрна реклама: 5+ переваг і специфіка інтер’єрного друку

Що таке інтер’єрний друк? Сфера використання

Інтер’єрний друк – це нанесення зображень на різноманітні матеріали з метою їх подальшого розміщення всередині приміщень в якості реклами або елемента декору.

Сьогодні привернути увагу споживачів до рекламованої продукції або послуги можна тільки за допомогою яскравої, креативної рекламної кампанії. Тому підприємці почали відмовлятися від розміщення в приміщеннях лише постерів та афіш, віддавши перевагу більш сучасному оформленню рекламних оголошень. Інтер’єрна реклама може бути як елементом декорування приміщення, так і бізнес-ідеєю, яка стане візитною карткою фірми для потенційних клієнтів. Її головне завдання – ефективно інформувати оточуючих про послугу, бренд або товар.

що таке інтер'єрний друк

“Дізнатись більше”