Місячні архіви: Жовтень 2016

  • 0
статьи / статті

Статті

КатегоріїБлог

Особливості широкоформатного друку і створення реклами: статті про рекламу від експертів

Статті про сучасні рекламні матеріали та створення реклами

Компанія AMS Print рада вітати вас в розділі сайту “Статті”. Він створений для інформування читачів про нові рекламні матеріали і способи нанесення зображення на поверхню, про те, де можна розмістити рекламу, можливості, які розкриває широкоформатний і інтер’єрний друк.

Ми цікавимося найновішими розробками і вивчаємо світові тенденції в галузі створення реклами, тому готові ділитися з вами свіжою і корисною інформацією про можливості для бізнесу, які відкриває візуальна реклама.

Плануючи оформлення інтер’єру або проведення рекламної кампанії для свого бренду, продукції, послуги або компанії, вивчіть доступні варіанти, з’ясуйте, де можна розмістити рекламу, які переваги має та чи інша візуальна реклама. Це допоможе вибрати варіант створення реклами, який за терміном служби, яскравістю, способом друку, характеристиками фарби і основи, буде максимально відповідати цілям і бюджетам.

де можна розмістити рекламу

Візуальна реклама: від чого залежить якість створення реклами

Необхідно врахувати термін експлуатації рекламної конструкції, де вона буде розміщуватися – всередині або зовні приміщення. Цьому також будуть присвячені наші статті про рекламу. Візуальна реклама може виступити основним фактором успіху всієї рекламної кампанії, до того правильний вибір рекламних матеріалів може суттєво заощадити кошти. Наприклад, якщо потрібна конструкція всередині приміщення, то за основу цілком підійде папір або полотно.

Ми виділили 4 основні чинники, на які потрібно орієнтуватися, замовляючи створення реклами:

  • Властивості і характеристики матеріалу.
  • Якість, стійкість і безпечність обраної фарби, її сумісність з поверхнею.
  • Можливості обладнання для повноцінної реалізації задуманої концепції.
  • Відповідність обраних рекламних матеріалів умовам, в яких буде експлуатуватися візуальна реклама.

Слідкуйте за оновленнями в розділі “Останні записи”. Тут буде регулярно з’являтися корисна інформація для тих, кого цікавить широкоформатний друк та створення реклами – поради, новинки та пропозиції, рекламні матеріали, актуальна візуальна реклама. Статті за весь час помісячно можна знайти в розділі “Архіви”.

Що цікавить інших користувачів, а також відгуки на статті доступні для перегляду в “Останні коментарі”.

В розділі “Категорії” можна вибрати рубрику, яка цікавить вас в даний момент, і отримати більш детальну інформацію про рекламні матеріали. Публікації розподіляються за трьома напрямками:

  • Широкоформатний друк. Статті розкажуть про друк на білбордах, тролах, банерах, сітілайтах, скроллерах, беклітах, брандмауерах, способи виготовлення констукцій, де можна розміщувати рекламу.
  • Інтер’єрний друк. Створення реклами на папері, банері, фотопапері, холсті, плівці, перфоплівці OneWayVision, на акрилі і пластику.
  • Виробництво реклами. Все, що потрібно знати про створення виставкових стендів, вивісок, штендерів, лайтбоксів, табличок, ростових фігур, дахових конструкцій. Ми розповімо про рекламні матеріали, які використовуються для брендування транспорту, оформлення точок продажів, вітрин та фасадів, монтажні роботи.

створення реклами

Статті про рекламу: поради експертів

Запитайте наших фахівців про особливості тієї чи іншої продукції, послуги. Для цього потрібно “Залишити коментар” під новиною в даному розділі. Ця опція доступна навіть не зареєстрованим користувачам. Перевага реєстрації полягає в додаткових можливостях: додати аватарку, заповнити свій профіль і т. д.

Зверніть увагу, що “Залишити коментар” можна тільки для отримання додаткової інформації, консультації або для того, щоб залишити відгук. Замовити послугу можна на сторінках каталогу через кнопки “Замовити”, “Оренда”, “Купити” або за телефонами, вказаними в меню Контакти.